Presunúť na hlavný obsah

Historická krása veteránov vs. sexi finalistky MISS CARAT TUNING: Toto rozprúdi krv v žilách každého motoristu!

Zábava

Finalistky najcoolovejšej súťaže krásy MISS CARAT TUNING sa už poctivo pripravujú na veľkolepé finále, ktoré je súčasťou najpopulárnejšieho tuningového zrazu medzinárodného charakteru – CARAT TUNING party, ktorý sa bude konať už po 12.krát na letisku v Piešťanoch, 19. a 20. júna.

Súčasťou príprav CARATIEK je okrem intenzívnych tréningov v posilňovni, návštev kozmetických salónov a nácvikov vystupovania pred kamerou a publikom, aj absolvovanie profesionálnych fotení.

Organizátori pripravili pre tohoročné finalistky naozaj pestrý program, kde CARATKY môžu nabrať potrebné skúsenosti v modelingu a fotomodelingu a zároveň si vyskúšať, aké to je, byť odrazu v žiare reflektorov a pomaly sa stávať aj známou ,a to nielen v motoristickom segmente.

Fotografi, Ľubomír Sabo a charizmatická Zuzana Senášiová z LSZ PHOTOGRAPHY dievčatá fotili v naozaj lukratívnych priestoroch, v novootvorenom múzeu historických áut JK CLASICS, ktoré sa nachádza v Čechách, pri Krušovicach.

Viac ako 40 nádherných, vyleštených a originálnych veteránov slúžilo ako dokonalá kulisa pre sexy finalistky, ktoré si fotenie náramne užívali. Pochopiteľne, keďže si mohli na vlastnej koži vyskúšať, aké to je, vrátiť sa o pár desiatok rokov v čase a pózovať ako retro pin-up girl, alebo štýlová dámička v luxusných outfitoch pri tých najvychytenejších modeloch americkej klasiky. Nechýbali modely slávnych značiek, ako napr. CHEVROLET MONTE CARLO CUSTOM CLOUD (1976,) DODGE CHALLENGER (1971,) FORD MUSTANG GT 302 (1968,) ZIMMER GOLDEN SPIRIT (1983)… O skvelý make-up sa postarala krásna Daniela Christová a vlasový styling mala na starosti šarmantná Verda.

Raz darmo, klasika, retro štýl, luxus a krásne ženy, to je kombinácia, ktorá bude večne aktuálna a živá. Presvedčte sa v našej galérii.

VIDEO: Fotenie amerických veteránov

VIDEO: Rozhovor s majiteľom JK CLASSICS, Ing. J.Knapom

Vstupenky na CAR AT TUNING party si môžete zakúpiť exkluzívne v sieti  predpredaj.sk.

- Najčítanejšie -