Presunúť na hlavný obsah

Najúčinnejší a najzdravší nápoj na detox: S týmto prečistíte telo a schudnete už počas troch dní!

Chudnutie a diéty

Nielen, že si vďaka tejto zelenej kúre prečistíte pečeň, podarí sa vám vďaka tomu zhodiť aj nejaké to kilo navyše. Presvedčte sa sami, výsledky by ste mali zbadať do 72 hodín.

Pri zanesení pečene sa vám nedarí ani schudnúť, organizmus je plný škodlivín, ktoré bránia telu správne fungovať a zároveň aj vylučovať.

Mohlo by vás zaujímať: Protirakovinová bomba plná zdravia: Lyžička pred raňajkami denne vám prečistí črevá a zlepší funkciu tela

Naštartujte spomalené trávenie

Ak sa snažíte schudnúť, no máte zanesenú pečeň, darí sa vám výrazne pomalšie, niekedy dokonca napriek snaženiu nedosahujete žiadne očividné výsledky. V takomto stave vám nepomôže ani cvičenie či vylúčenie sacharidov, prípadne mäsa zo stravy. Ak je presne toto váš prípad, mali by ste pouvažovať nad vyskúšaním tohto zdravého detox nápoja, ktorý by vás mal zbaviť podobných problémov a toxínov.

Prečítajte si: Očista pečene pomáha detoxikovať krv v tele: Zamerajte sa na citrónovú šťavu alebo na zelené potraviny

Všetko je o správnom fungovaní pečene

Aj chudnutie, aj celkový zdravotný stav. Prečistite si pečeň a uvidíte, ako sa vášmu organizmu uľaví. Nielen, že bude pracovať ako hodinky, váš metabolizmus bude výrazne rýchlejší, rovnako ako látková premena a trávenie. Naštartujte vaše telo a dajte zelenú novému, ozdravenému tráveniu, ktoré celkovo posilní všetky orgány a dôležité životné funkcie!

Tieto ingrediencie budete potrebovať:

3 citróny zbavené kôry
1,5 šálky čerstvej petržlenovej vňate
6 stebiel zeleru
7 pohárov vody

Postup: 

Rozmixujte nakrájané citróny, petržlen a zeler, prilejte odmeranú vodu a premixujte. Pripravený nápoj by ste mali držať v chladničke maximálne deň.  

Vyskúšajte aj tieto zdravé nápoje: Tieto nápoje zmenia váš život k lepšiemu: Namiešajte si fit drinky a organizmus sa vám odmení vitalitou!

Ako ho piť?

Princíp pitia tohto nápoja je jednoduchý. Naordinujte si dva poháre trikrát denne nalačno. Minimálne dvadsať minút po vypití nič nejedzte. Tento istý postup opakujte aj ďalších 48 hodín. Po týchto troch ozdravných dňoch si dajte týždeň pauzu a opäť celý proces zopakujte. Počas detoxu jedzte ľahké jedlá  a pite veľa vody. 

Ak vás zaujíma zdravá strava, čítajte viac v knihe Zelené smoothie - Zdravie z mixéra. Objednať si ju môžete cez iPark.sk alebo priamo TU.

- Najčítanejšie -