Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie mrchy podľa znamenia zverokruhu: Od koho môžete čakať dýku do chrbta a kto vás, naopak, podrží?

Zábava

Ako veľmi dôverujete svojím priateľkám, kolegyniam či známym? Zistite, do akej miery veríte ženám vo svojom okolí a tiež, aké vlastnosti možno potláčajú.

Vodnár

Ženy v znamení Vodnára sú označované za najviac nevyspytateľné. Sršia sexuálnym nábojom a na povrch sa tvária ako chápavé kamarátky. Väčšinou sú pre mužov čisto sexuálnym objektom, namýšľajú si, ak sa na ne muž čo i len pozrie a kvôli tomu ich kamarátstva s dievčatami veľakrát stroskotajú.

Ryby

Ryby neznesú vo svojom okolí konkurenciu. Hoci dokážu mať kvalitné priateľstvo, vždy to zlyhá v otázkach vzhľadu. Väčšinou tieto ženy neznesú, aby vyzeral niekto lepšie, atraktívnejšie. Akonáhle sa cítia ohrozené (a to aj vlastnou kamarátkou) zmenia správanie a snažia sa byť centrom pozornosti. 

Čítajte tiež: Mužská sexualita a nevera podľa znamenia zverokruhu: Ryby sú verné, Rak si pri sexe predstavuje inú ženu

Baran

Dámy narodené v znamení Barana dokážu byť silnou oporou, a to aj vtedy, keď si to ony samy neuvedomujú. Väčšinou sú bútľavou vŕbou pre svoje kamarátky, no so svojimi vzťahmi si radšej poradia samy. Nepodliehajú príliš emóciám a preto jednoduchšie vyriešia akýkoľvek problém. Ak ich však zradíte, dokážu byť správaním na nespoznanie. 

Býk

Ženy, ktoré sa spájajú so znamením Býka sú medzi mužmi a ženami obľúbené. Čím sú staršie, tým sú skúsenejšie a vedia si poradiť so životnými prekážkami raz-dva. Sú to krehké bytosti so silnou osobnosťou a namiesto toho, aby niekomu kazili život a hádzali dýku do chrbta, si radšej na neho len zanadávajú.

Blíženci

Pri ženách, ktoré sa narodili v znamení Blížencov si nikdy nie ste isté, ako vás berú. Môžete mať pocit, že to hrajú na všetky strany. Majú veľa známych, v spoločnosti ľudí sa cítia veľmi prirodzene a preto je veľká pravdepodobnosť, že vynášajú rôzne správy a tajomstvá. Aj keď nie úmyselne.

Rak

Ženy v znamení Raka patria medzi tie, ktoré veľmi často ohovárajú. Radšej sa obklopia takými kamarátkami, pri ktorých vynikajú ich kvality a to dosť výrazne. Sú im verné, no na druhej strane je to trošku vypočítavé. Radi ohovárajú také, ktorých život by najradšej prijali a je to len forma, ako si to nepripustiť.

Lev

Lev, a to nielen ženy, potrebuje riťolezcov a doslova ich miluje. Pokiaľ im nelichotíte a neobdivujete ich, nie ste pre ne až taká zaujímavá. V otázkach priateľstva veľakrát vedia, že ich nespája to „skutočné“ priateľstvo, ale nechcú si radšej pripustiť, že to kvôli ich dominantnej a silnej povahe.

Panna

Panny sú skvelými partnerkami a tiež kamarátkami. Hoci tak navonok nepôsobia, sú vyrovnané a nič ich len tak nerozhádže. Nezaujímajú ich nepriatelia, ani neprajníci. Možno práve preto majú čas venovať sa len tým príjemným veciam a sú šťastné.

Váhy

Zatiaľ čo v otázkach vzťahov a mužov sú tieto ženy náruživé a vždy pozitívne naladené, v prípade spoločnosti žien to tak nebýva. Pred kamarátstvom uprednostnia vždy vzťahy a keď sa dostanú do problémov, zrazu nemajú pri sebe najlepšiu kamarátku, ktorej by sa mohli „vyplakať“. Vtedy ich prepadne pocit, že im chce celý svet ublížiť.

Neprehliadnite: 10 krutých právd: Toto sa skrýva za ľuďmi, ktorí ohovárajú a hádžu špinu na druhých

Škorpión

Škorpiónky nič nezastaví, nech sa deje čokoľvek. Sú veľmi tvrdohlavé a presne vedia, čo robia. Málokoho si pripustia pod kožu, no ak sa tam dostanete (či už ako partner alebo dobrá kamarátka), Škorpiónky vám dôverujú ako nikomu. Dávajú tak svojim blízkym pocit výnimočnosti a rovnako tak sa ich zastanú a pomôžu, keď vedia.

Strelec

Ženy v znamení Strelca môžu pôsobiť ako prelietavé, povrchné alebo neriadene strely. Nič ich nebaví dlho, či už sú to vzťahy alebo kamarátstva. Radšej majú kvantitu kamarátok, ako jednu najlepšiu. Vyhovuje im pocit slobody a toho, že sa ozvú vždy len tomu, od koho niečo potrebujú. Ony samy to však nepovažujú za zlé, ale skôr úprimné a bez pretvárky.

Kozorožec

Ženy narodené ako Kozorožci nemajú problém s úprimným kamarátstvom a ak niekomu dôverujú, povedia mu všetko. Niekedy až priveľa a môže sa im to nechcene vypomstiť. Častokrát ale na svoje dobré kamarátky zabudnú ihneď, ako sa po ich boku objaví nový muž a opantá im zmysly. 

- Najčítanejšie -