Presunúť na hlavný obsah

Dostala som neslušný návrh: Strach a zúfalstvo z nás však dokážu urobiť človeka, ktorého nespoznávame...

Sex a vzťahy

Čo by ste urobili, keby ste dostali neslušný návrh, ktorý by vyriešil všetky vaše problémy?

Niekto si po prečítaní tohto príbehu povie, že aj tak by to nikdy neurobil. Soňa hovorí, verte či nie, strach a zúfalstvo sú silní radcovia. Dokážu z vás urobiť človeka, ktorého nespoznávate. 

Ostala na všetko sama

Soňa žila so svojím manželom v novom dome, na ktorý si vzali hypotéku. Obaja však pracovali a boli presvedčení, že si ju môžu dovoliť splácať. Spočiatku to aj tak bolo. Všetko sa zmenilo, keď jej muž o prácu prišiel. Soňa si však bola istá, že sa mu podarí novú prácu čo najskôr nájsť. Nanešťastie, opak bol pravdou. Čím dlhšie to trvalo, tým bol jej muž podráždenejší a frustrovanejší, aj napriek tomu, že stála pri ňom a povzbudzovala ho. Napokon došlo k najhoršiemu a z jej muža sa stala troska, ktorá začala ešte aj hazardovať v domnienke, že vyhrá nejaké peniaze. Okrem dlhov na hypotéke tak Soni pribudli aj tie, ktoré narobil pri hraní automatov. Vtedy už Soňa začala naozaj panikáriť. 

Čítajte: Myslela som si, že v manželsvte sme dvaja... Nakoniec mu padla z tváre maska a mne z očí ružové okuliare

Riešenie jej problémov 

Jedného dňa si ju šéf zavolal do kancelárie s tým, že počul, že má finančné problémy. Soni to bolo nepríjemné, ale nakoniec išla s farbou von. Nečakala finančnú pomoc, či ľútosť, ale aspoň slová povzbudenia. No to, čoho sa dočkala, ju zrazilo na stoličku. Jej šéf jej totiž navrhol riešenie celého jej problému. Sex za peniaze, presnejšiu kopu peňazí, ktoré by jej zabezpečili, že jej nevezmú strechu nad hlavou. Z kancelárie odišla s ráznym odmietnutím a zahanbená. Nemohla uveriť, že sa jej dostalo neslušného návrhu ako z legendárneho filmu s Demi Moore, ktorý videla nespočetne veľa krát. 

Zúfalá situácia si vyžaduje zúfalé riešenie

Celú noc však nad uvažovala a ráno, keď sa zobudila, videla veci z celkom inej stránky. Jej muž bol neschopný, požičať si nemala od koho, hrozilo jej, že príde o všetko, na čo celé roky drela a vtedy si uvedomila, že to nielenže môže prijať, ale musí. So svojím šéfom si dohodla schôdzku ešte v ten deň v jednom  z hotelov v centre mesta, kde sa najprv spolu navečerali a napočudovanie jej šéf bol pozorný a veľmi galantný. Keď došlo na vec, správal sa rovnako. Bol jemný, dokonca by povedala, že aj vášnivý a postaral sa o to, aby si to aj Soňa užila. Aj keď Soňa stále pociťovala isté poníženie a hanbu, necítila sa nepríjemne a výčitky za to, čo urobila neprišli. Keď bolo po všetkom a uvidela peniaze na svojom účte, vyplatila čo mala a pokračovala vo svojom živote ako doteraz. S manželom sa napokon rozviedla a hoci to znie neuveriteľne, naďalej spáva so svojím šéfom. No za to jej už neplatí. 

Za príbeh ďakujeme čitateľke Soni (34). Ak máte aj vy zaujímavý príbeh, pošlite nám ho na redakcia@feminity.sk

- Najčítanejšie -