Presunúť na hlavný obsah

Slovenská modelka je v zahraničí žiadaná a úspešná: Jej telo sa v civile od toho vyretušovaného takmer nelíši!

Modeling

Viktória Halenárová súťaž Elite Model Look síce nevyhrala a typickú výšku modelky tiež nemala, napriek tomu je dnes úspešná a nedávno nafotila tieto fotografie.

Súťaž síce nevyhrala, ale dvere do sveta modelingu jej otvorila

Pôvodom východniarka z Košíc sa zúčastnila prestížnej súťaže Elite Model Look pred desiatimi rokmi, kedy mala 17 rokov. Aj napriek tomu, že sa vtedy neumiestnila, samotná účasť v tejto súťaži jej pomohla v jej sne tak ako mnohým pred ňou a po nej. Otvorila jej dvere do sveta modelingu. Viktória však nie je klasická vysoká modelka s hriešne dlhými nohami. O to viac sa na nej cení, že sa jej napriek svojej "len 172 cm" vysokej postave podarilo preraziť a udržať na vrchole dodnes. 

Neprehliadnite: Nová generácia elitných modeliek zo Slovenska!

Žiadaná pre fotogenickosť a súmerné črty tváre

Po prvej pracovnej skúsenosti v Istanbule nezaháľala a na svojej kariére poctivo pracovala. Počas tých desiatich rokov nazbierala mnoho cenných skúseností. Výsledkom jej snahy a tvrdej práce sú prestížne fotenia pre exkluzívne značky a magazíny, ktoré si ju žiadajú najmä pre jej fotogenickosť a súmerné črty tváre. Napokon, posúďte sami. Jej tvár je priam anjelsky krásna.

Na nedostatok práce sa sťažovať nemôže

Ani v súčasnosti sa nemôže táto modelka na nedostatok práce sťažovať. Nedávno nafotila titulku a editoriál pre mexický Vogue a výsledok je viac ako potešujúci. Viktória na fotografiách so sexi telom v ležérnych pózach a sebavedomým pohľadom doslova zvádza a pôsobí naozaj luxusne aj s potápacími okuliarmi na hlave. Nejedno mužské aj ženské oko by sa za ňou na pláži obzrelo. 

Modeling na klinec zavesiť neplánuje

Aby toho nebolo náhodou málo, Viktória sa rozhodla nafotiť aj tento letný záber pre grécke vydanie magazínu Elle. Výsledok? S mierne pootvorenými perami, zahalenými očami a vkusne odhaleným chrbátom jej dokonalého tela pokrytého pieskom je ako stvorená na titulku letného čísla.  Zdá sa, že Viktórii ide karta a modeling tak skoro opustiť neplánuje. My jej držíme palce  a budeme sledovať jej profesionálne úspechy aj naďalej. 

Čítajte tiež: Slovenská modelka Michaela Kocianová fotila v plavkách na obľúbenom ostrove

- Najčítanejšie -