Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo ženského lona odhalené: Poloha z kamasútry, pri ktorej dokáže žena dosiahnuť mokrý orgazmus

Sex

Ženský mokrý orgazmus (squirting) je skôr nenaplnenou túžbou mužov ako žien. Nasledujúce riadky odhalia, o čo všetko prichádzate, ak sa mu neoddáte.

Mokré hry dokážu dostať nejednu dvojicu, dôležité je, byť na to správne naladení. Údajne o tom rozhodujú len dva centimetre v ženskom tele. Objaviť ich nemusí byť taký zázrak ako sa na prvý pohľad zdá. Všetko závisí od maximálneho pohodlia ženy a polohy, akú obidvaja s partnerom zaujmete. 

Mohlo by vás zaujímať: Môj manžel odhalil niečo, čo sa nikdy nemal dozvedieť: Bola to rana pod pás, ktorú dodnes ľutujem

Poloha, v ktorej bude váš muž doslova „hero“

Sexuálna poloha, v kamasútre označovaná ako „hero“ vyzerá na prvý pohľad nudne, no verte, že skrýva v sebe veľa neobjaveného. Napríklad aj úzku, ale správnu cestičku k mokrému vyvrcholeniu. Konkrétne ide o miesto, ktoré je hneď pri močovej trubici a mužská pýcha má schopnosť priblížiť sa k nemu najlepšie. Rozhodujúce sú dva centimetre. Najideálnejšou polohou je teda tá, pri ktorej žena leží na chrbte a panvu má dvihnutú, prípadne nohy vystreté na ramenách muža. 
Krúživými pohybmi panvou vytvoríte doslova sexuálny raj vo vašej pošve. Mokrý orgazmus je totiž výsostne záležitosťou vagíny. Klitoris je v tomto prípade len akousi dohrou, pre spestrenie a zvýraznenie pôžitku. 

Prečo muži viac túžia po mokrom ženskom vyvrcholení?

Muži sú zvedavé tvory, ktoré vždy túžili niečo objavovať a spoznávať. Tým, že mokrý orgazmus nezažila každá žena, je to pre nich lákavé. Chcú to byť práve oni, ktorým sa podarí žene spôsobiť takúto záplavu vzrušenia. Nakopte to nielen ich ego, ale aj pýchu.