Presunúť na hlavný obsah

13 sexi pokušení, ktorými vás vie muž priviesť ku klitoriálnemu orgazmu: Ktoré je podľa vás naj?

Sex

Muži sa radi hrajú, čo tak ich nechať pohrať sa s vami aj tam dole? Tieto klitoriálne pokušenia môžu mať zaujímavý koniec...

1. Jemné sanie klitorisu a hryzkanie po stranách pyskov zabezpečí nielen príjemnú rozkoš, ale aj prietok krvi v tejto oblasti, takže sa žena oveľa viac uvoľní.

2. Muž leží na chrbte a žena zaujme polohu rozkročmo tak, aby vchod do jej vnútra bol tesne nad jeho hlavou. Muž len vystrčí jazyk a žena sa panvou pohybuje tak, aby špička jazyka narážala na jej klitoris.

3. Abeceda odzadu. Písanie písmen jazykom, ktoré začína v ženskom rozkroku na vnútorných stehnách a postupne sa muž prepracuje k špičke klitorisu, kde spomalí.

Čítajte: Hanbu dajte bokom: Toto je najerotickejší spôsob, ako si to urobiť sama

4. Fúkanie teplého dychu na klitoris v kombinácii s dráždením jazyka je na nezaplatenie. Jazykom pohybujte hore a dolu a následne zmeňte smer zľava doprava. Užívajte si ten pocit.

5. Chyťte klitoris medzi prsty, konkrétne medzi ukazovák a prostredník, s ktorými vytvoríte písmeno V. Následne jazykom brnkajte po špičke a striedajte rytmus.

6. Doprajte žene teplé, vlhké vibrácie prostredníctvom vašich úst. Tie otvorte do písmena O a robte s nimi, ako keby ste hrali na harmoniku, samozrejme v oblasti ženského klitorisu.

7. Tak, ako muži majú radi, keď ich žena chytí za semenníky, platí to aj opačne. Chyťte ženskú poriadne do dlane s prítlakom na klitoris, avšak s citom. Následne uvoľnite a takto sa hrajte.

8. Hlavicu od sprchy s prúdom vody vyskúšala takmer každá. No porovnajte si tento efekt s tým, keď ju drží muž a celá táto „zbraň“ je v jeho rukách.

9. Tentokrát penis v hlavnej úlohe a dráždenie špičkou žaluďa ženský klitoris. Živá sexuálna hračka, ktorou dokážete naozaj divy.

Mohlo by vás zaujímať: Šialená intímna úprava, po ktorej ženy túžia: Z toho, čo si dávajú aplikovať do pošvy, nebudete chápať

10. Vibrátor, ktorý dokážete ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie, We-Vibe. Nechajte partnerku, nech si sadne oproti vám a hrá sa s ním, vy sa pozerajte a „riaďte ho.“

11. Mŕtvy ťah spočíva v znecitlivení ruky alebo použití ľavej ruky (v pripade, že ste pravák alebo naopak). Tá supluje cudzí predmet a keďže žena „ju“ nepozná, na jej dotyky reaguje viac.

12. Dráždite klitoris z opačnej strany, zo strany zadočku. Dlaňou ho podoprite a prstami sa s ním hrajte. Druhou rukou môžete masírovať poprsie.

13. Stimlácia klitorisu rukou počas sexu? Najlepší benefit, aký môžete žene poskytnúť.