Presunúť na hlavný obsah

Krásnej moderátorke sa darí to, čo málokomu: Neuveríte, čo všetko stíha s úsmevom na tvári!

Slovenské celebrity

Táto blondínka patrí medzi najtalentovanejšie Slovenky, ktorých život má závratné tempo. Chcete vedieť, čo všetko dokáže skĺbiť Barbora Rakovská?

Usilovná ako včielka! Moderátorka a mama v jednej osobe sa poriadne obracia. Sympatickej Barbore sa podarilo skĺbiť nemožné – stíha kariéru i rodinu bez mihnutia oka!

Mohlo by vás zaujímať: Nádherná Barbora Rakovská nám dovolila nahliadnuť do jej súkromia: Prezradila to, čo o nej tušil málokto

Má za sebou náročné obdobie

Predstavte si, že by ste mali moderovať tanečnú súťaž a nadránom vstávať, aby ste privítali a dodali energiu poslucháčom rádia. To chce obdiv! Barbora popritom ešte donedávna stíhala písať diplomovku a knihu pre deti. Tomu sa povie poriadna fuška! Žiaden problém pre mamu malej Amie, ktorej sa vyťaženosť nijak nedotýka. Barborka, pre ktorú bola práve dcéra vyzerajúca ako anjelik, inšpiráciou pre písanie detských rozprávok, s ňou trávi každučkú voľnú chvíľku a vynahrádza jej aj fakt, že Amiin otec, spevák Tomi, je často na cestách kvôli hudbe. 

Žena do voza i do koča

Nielen, že toho Barborka stíha viac ako sa dá, to, že je v „jednom kole“,  jej neuberá ani na šarme a kráse. V poslednej dobe akoby kvitla! Pracovné ponuky sa jej hrnú jedna radosť, často zdobí titulky najlepších slovenských magazínov a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Podľa mnohých ľudí z brandže za to môže práve materstvo, ktoré jej dodalo ženskosť a sexepíl. Čo myslíte vy? Dajte nám vedieť názor v ankete pod článkom!

Prečítajte si: Krásna moderátorka prežíva najšťastnejšie obdobie: Blondínke sa podarilo to, po čom túži každá!

Vyzerá podľa vás Barbora Rakovská vďaka materstvu ženskejšie a zvodnejšie ako kedykoľvek predtým?

spolu hlasovalo 695 ľudí

Áno
440
Nie
61

- Najčítanejšie -