Presunúť na hlavný obsah

Takéto „bludy“ ste ešte nepočuli: Najhlúpejšie výroky hviezd vás dostanú do kolien!

Zahraničné celebrity

Jedna väčšia hlúposť ako druhá. Výroky týchto celebrít vám určite vyčarujú úsmev na tvári.

Heidi Montag

„Nikdy som sa necítila viac sexi, šťastnejšie a úžasnejšie vo vlastnej koži. Naozaj vyzerám tak, ako som vždy snívala, že budem vyzerať. Milujem Ameriku a slobodu,“ vyjadrila sa na margo svojej preplastikovanej vizáže reality hviezda Heidi Montag. Server therichest.com ju označil za jednu z pätnástich najhlúpejších hviezd sveta.

Mohlo by vás zaujímať: Toto sú celebrity s najnižším IQ: Z hlášok, ktoré povedali vybuchnete od smiechu

Brooke Shields

Z hlášky, ktorú táto kultová herečka vypustila z úst, nebudete chápať. „Fajčenie zabíja. A keď ste mŕtvy, stratíte veľkú časť života.“ Nuž, Brooke, to je snáď jasné, nie?

Paris Hilton

Reči o blondínkach dokonale platia na milionársku dedičku Paris Hilton. Svedčí o tom aj jej povestný výrok: „Čo je Wal – Mart? Predávajú tam veci na stenu?“ Blondínka usúdila, že diskontný reťazec musí mať dozaista niečo spoločné so stenou, ktorá je preložene do angličtiny - wall. Paris takto perlila v jednom z dielov vlastnej reality šou.

Sylvester Stallone

O tom, či má všetkých päť pohromade, budete premýšľať hneď potom, čo si prečítate jeho myšlienku o reinkarnácii. „Potom, čo zomriem, sa určite vrátim v podobe štetca," píše server radaronline.com. Ako túto hlúposť mohol len svalovec myslieť?

Sarah Jessica Parker

Myslíte si, že seriálová Carrie má dokonalý vkus a jej život je len o luxuse? Možno zmeníte názor, keď zistíte, čo vypustila z úst. „Milujem vôňu plienok. Dokonca milujem, keď sú mokré a rozvoniavajú ako priamo z pekárne,“ cituje speváčku server nydailynews.com. Čo si o tomto výroku myslíte vy?

Prečítajte si: Nestarnúca hollywoodska kráska prezradila elixír mladosti: V 50-tke tromfne aj mladšie kolegyne

Kanye West

O tomto spevákovi a raperovi, nikto nemá príliš vysokú mienku, čo sa inteligencie týka. Manžel Kim Kardashian to však zaklincoval výrokom, o ktorom píše portál nydailynews.com: „Cítim sa ako strom. Tiež kŕmim mnoho vetiev ľudí.“

Mohlo by vás zaujímať: Najmocnejšie celebrity súčasnosti: Tieto hviezdne páry ovládajú svet!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus