Presunúť na hlavný obsah

Nevyspytateľná česká modelka na seba pravidelne strháva pozornosť: Páni, táto kráska si omotá každého!

Zahraničné celebrity

Petra Faltýnová patrí medzi najvýraznejšie Češky, ktoré si servítku pred ústa rozhodne nedávajú. Práve táto jej vlastnosť z nej robí u našich západných susedov nezameniteľnú osobnosť.

Česká modelka Petra Faltýnová je v našich končinách známa najmä ako frajerka Leoša Mareša, s ktorým sa striedavo schádzajú a rozchádzajú. Ako to medzi nimi je naozaj, vedia len oni sami.

Mohlo by vás zaujímať: Rozchody prominentných párov šoubiznisu, ktoré (ne)prekvapili: Títo to nakoniec zabalili

Problémová partygirl?

Petra, ktorá aj vo svojich tridsiatich siedmych rokoch stále aktívne fotí a predvádza, miluje rušný život, večierky a zábavu. Je o nej známe, že nemá problém žúrovať deň – noc a čím je večierok spontánnejší, tým lepšie. Petra je v doma v Čechách považovaná za jednu z najkontroverznejších modeliek, od ktorej nikdy neviete, čo máte čakať. S médiami hrá hry, zavádza a nikdy u nej nikto nie je na istom. Napríklad vo vzťahu s Leošom Marešom sa pravdu o ich vzťahu asi nikdy nedozvieme, raz spolu totiž dvojica zažíva dokonalý raj, inokedy nastáva rozchod a osočovanie. Žeby aj toto bola premyslená taktika ako na seba za každú cenu upútať pozornosť?

Prečítajte si: Známe Češky, ktoré si rady doprajú luxus: Tieto krásky si užívajú život plnými dúškami!

Jedno dieťa stačí

Kráska, ktorá vďaka dokonalému telu často fotí bielizeň a plavky, na svojej postave vraj extrémne „nemaká“, je však šesť až sedemkrát denne malé porcie jedla. Po pôrode sa dostala bleskurýchle do formy a aj dnes je mama päťročnej dcérky poriadna „cica“. Hovorí sa, že si na Miami našla miliardára Davida, ktorý si ju poriadne rozmaznáva. Táto žena jednoducho vie, ako na to!

Prečítajte si: Z figúry tejto „skutočnej paničky“ vám padne sánka: Wow, táto sexi kosť je mamou šiestich detí!