Presunúť na hlavný obsah

Jojkárka Alexandra Orviská a Martin Valihora: Aj keď nie sú spolu, úlohu rodičov zvládajú na výbornú

Slovenské celebrity

Moderátorka Alexandra Orviská, ktorá má dcérku Viktóriu s hudobníkom Martinom Valihorom sú ukážkovými rodičmi, a to aj napriek tomu, že spolu nežijú.

Jojkárska moderátorka relácie zo sveta prominentov Alexandra Orviská je už niekoľko rokov maminou. Podarená dcérka Viktória síce žije s ňou, no striedavo sa o ňu stará aj jej otec, skvelý hudobník Martin Valihora. Dvojica si spolu rozumie a to aj napriek tomu, že už dávno netvoria pár. 

Úlohu rodičov zvládajú na výbornú

Alexandra momentálne žiari po boku hokejistu Lukáša Kozáka, ktorý sa s Viktóriou zblížil a skvele si rozumejú. Alexandra a Martin sú však živým príkladom toho, že aj keď chémia medzi nimi už nie je, dokážu si plniť úlohu rodičov a venovať sa malej stopercentne. O tom, že ich vzťah je naozaj úprimný a šťastný, svedčí aj to, že Alexandra s Martinom a dcérkou neraz trávili spolu dovolenku či cestovali. Dokonca spolu boli aj na večeri a to aj vtedy, keď moderátorkino srdce už patrilo hokejistovi Lukášovi. 

Čítajte viac: Známa moderátorka po boku hokejistu žiari: Takéto vymakané bruško a postava sa len tak nevidí

Rozvíjajú v nej talent

Nedávno jej bubeník kúpil aj vlastné bicie a keďže on sám je najlepším v tomto odbore, akého na Slovensku máme, Viktória sa má od koho učiť. Takto natešená sa odfotila s týmto skvostom a Alexandra sa neváhala podeliť so svojimi fanúšikmi aj o video. Malej slečne Viktórii to za bicími veľmi pristane a je preto pravdepodobné, že v budúcnosti bude kráčať práve v šľapajách svojho otca. Slovenská hudobná scéna obohatená o ženu za bicími, to by bola naozaj pekná predstava, čo myslíte?

Neprehliadnite: Nové páry slovenského šoubiznisu: Pozrite sa, koho si "uchmatli" známe tváre

Myslíte si, že vychádzať spolu takto dobre aj po rozchode je dnes vzácnosťou?

spolu hlasovalo 738 ľudí

Áno
719
Nie
19

- Najčítanejšie -