Presunúť na hlavný obsah

27 kíl za štyri mesiace: Speváčka Ciara prezradila, ako sa jej podarilo získať tip top telo

Zahraničné celebrity

Neuveriteľné telo! Presne to si povedia všetci pri pohľade na čokoládovú krásku, ktorej postava sa ani nedá nazvať inak ako luxusná.

Má ročného syna a telo snov. Pre septembrové číslo časopisu Shape prezradila, ako sa jej podarilo zbaviť nadváhy a popôrodných kilogramov.

Prečítajte si: Čokoládová kráska zhodila po pôrode 30 kíl nadváhy: Vieme, ako sa jej podarilo získať späť telo snov!

Koniec prejedaniu

Dvadsaťdeväťročná speváčka prezradila, že úžasná postava, ktorou sa opäť môže pýšiť, rozhodne nebola zadarmo. "Keď som sa vrátila k cvičeniu, trénovala som dvakrát alebo trikrát denne,“ hovorí Ciara, ktorá mala k športu odjakživa blízko. Počas tehotenstva so synom Future Zahibom, ktorý sa narodil minulý rok v máji, však speváčka a zanietená športovkyňa porušila všetky diétne návyky, ktoré dodržiavala predtým. „Užívala som si všetky dobroty, ktoré existujú. Aj potom, čo sa mi malý narodil, som neustále jedla a nemohla som ešte cvičiť. Mala som dvadsaťsedem kíl navyše,“ priznala Ciara pre Shape.

Trénera si požičala od Kardashianiek

A ten si vzal jej telo poriadne na mušku. „Robíme hodinový plyometrický kardiotréning s boxerskými prvkami. Milujem ho, pretože spája posilňovanie svalov, kardio cvičenie i mentálny tréning. Musíte sa pri ňom dokonale sústrediť a už po niekoľkých kolách máte pocit, že ste schopný dobyť svet,“ rozplýva sa Ciara, ktorej figúra momentálne vyráža celému svetu dych. Tým však speváčkin športový deň nekončí, poobede má opäť dva kardiotréningy, ktoré kombinuje s dokonale nastaveným jedálničkom, takzvaným „eating clean“. „Keď som chcela schudnúť, bol to naozaj intenzívny program, a bol pre mňa veľmi dôležitý," vysvetľuje speváčka. Aj ona si však niekedy dá pauzu a dopraje si burger, hranolky, pizzu a zmrzlinu. Čo však nikdy nezanedbá, je pitie vody počas dňa. "Voda je môj liek, a keď chcem ostať vo forme, vypijem štyri litre denne,“ hovorí tmavovláska. 

Prečítajte si: Najhoršie „zdravé“ zvyky, ktoré sú už prežitkom: Fámy o množstve vypitej vody, teplote, a mnohé iné vyvrátené!

Všetko je v hlave

Mama malého Future vysvetľuje, že aj na ňu niekedy prídu chúťky, no vtedy sa vraj zvykne len pýtať samej seba, či všetky tie kalorické bomby jej telo potrebuje. V rozhovore táto hviezda jasne vysvetlila, čo jej pomohlo najviac. "Pevne verím, že ak si svoje ciele napíšete, budete si ich hovoriť nahlas a robiť všetko preto, aby sa splnili, stane sa to,“ uzatvára Ciara, ktorá momentálne žije svoj sen. 

Prečítajte si: Našla spôsob, ako zbaviť ľudí toho, čo najviac nezvládajú: Týchto 15 sekúnd stojí za pozretie

- Najčítanejšie -