Presunúť na hlavný obsah

Zaľúbila som sa do ženatého kolegu: Netušila som však, čo všetko to spôsobí...

Partnerské vzťahy

Vzťahy na pracovisku. Vedia byť drsné, plné závisti, neochoty, polien hádzaných pod nohy...ale aj vášnivé a pikantné. Ruku na srdce – však ste už aj vy raz uvažovali, aké by to bolo s kolegom, keby...

Alebo ako dnes dobre vonia, ako sa skvele obliekol, ako na vás pozrel. Jemné narážky, flirtovanie a vzťah sa môže dostať do úplne inej polohy. Čo ak ste sa zaľúbili do ženatého kolegu? 

Feminity.sk vám celé leto prinášajú odpovede odborníka – na vaše konkrétne otázky a problémy odpovie Gustáv Murín, ktorý má za sebou 5 kníh o ľudskej sexualite a vzťahoch, ktoré vyšli na Slovensku i v Česku. Naposledy mu vyšla kniha s príznačným názvom 5xP. Prvá pomoc pri partnerských problémoch.

Zaľúbila som sa do ženatého kolegu...

Žiaľ, netušila som to, hoci vzhľadom na jeho vek sa to dalo predpokladať. Odkedy medzi nami prebehla iskra a máme k sebe bližšie, prestáva mu to doma klapať. Prišlo už medzi nami aj k intímnemu zblíženiu, no k samotnému sexu nie, nakoľko som to stopla. Obidvaja však potláčame vzájomné sympatie a sme ako časovaná bomba. Nechcem ale, aby som dôvodom rozpadu jeho vzťahu bola ja. Má jedno dieťa. Z mojej strany by nešlo len krátkodobú známosť. Hoci je odo mňa starší o viac ako desať rokov, je to presne typ muža, ktorého si viem pri sebe predstaviť. 

Nedávno som kvôli nemu ukončila vzťah po šiestich rokoch s partnerom, nakoľko som si uvedomila, že nie je ešte vyspelý a máme iné predstavy o budúcnosti. Nie som si však istá, či dokáže urobiť tento rázny krok aj on. Má podľa vás takto začatý vzťah perspektívu? Mám z toho dennodenne výčitky, no srdcu nerozkážem. Ďakujem.

Odpovedá Gustáv Murín:

Chápem, že Vám sa táto situácia zdá byť výnimočná, v skutočnosti ide o pomerne bežný jav. V knihe 5xP. Prvá pomoc pri partnerských problémoch je tomu venovaná celá kapitola aj s názornými príkladmi zo života. 

Už profesor Peter Weiss, známy sexuológ, povedal, že ženy sa radšej „podelia o úspešný podnik“, než by vlastnila každá sama ten neúspešný. U Vás, ako u každej ženy funguje podvedomá kalkulácia s budúcim potomstvom. A takýto muž, na rozdiel od toho Vášho bývalého partnera, je zárukou, že sa o Vás a prípadné spoločné potomstvo dobre postará. 

Je pochopiteľné, že manželka Vášho vyvoleného sa nechce len tak vzdať. Preto, ako ukazuje na konkrétnych prípadoch kniha „5xP – Prvá pomoc pri partnerských problémoch“, mladšie nápadníčky používajú aj tie najdrastickejšie metódy, aby ženatého muža dostali len pre seba. 
Veď si spomeňme za akých škandálnych okolností skončilo manželstvo Štefana Skrúcaného. 

Vy sa však nezdáte byť schopná tejto scény, ako z knihy 5xP. Prvá pomoc pri partnerských problémoch:
Istá slečna na Štedrý večer zazvonila pri dverách bytu ženatého muža a keď jeho manželka otvorila, povedala jej: „Dajte môjmu Marošovi pokoj!“ Manželka v nemom údive chvíľu stojí a potom sa ohradí. „Ale váš Maroš je ženatý. To vám nevadí?“  
Slečna však nezaváhala:  „To sa rýchlo skončí. Vy mu totiž nemôžete dať to, čo mu dávam ja!“
Ak tohto nie ste schopná, tak sa musíte zmieriť s faktom, že muži obvykle neopúšťajú rodinu ani kvôli mladšej a atraktívnejšej partnerke. Radšej majú „bokovku“ a doma „svoje isté“.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe