Presunúť na hlavný obsah

Mladé sexi krásky, ktoré majú po boku starých "deduškov": Pri pohľade na toto mnohým pánom zamrzne úsmev!

Zahraničné celebrity

Sú mladé, krásne a majú šťavnaté telá, no ak by ste po ich boku čakali nabúchaných fešákov, ste na omyle. Pri pohľade na tieto páry mnohým mužom zamrzne úsmev.

Jenna Bentley a Ben Brown

Playmate Jenna Bentley je stelesnením sexuálnej predstavy nejedného muža a hoci sa teraz objavuje po boku rôznych fešákov, pred pár rokmi si takto užívala s milionárom Benom Brownom. Jej obdovovatelia si tak mohli nechať zájsť chuť na túto blondínku.

Lina Nilson a Roberto Cavalli

Obľúbený módny návrhár Roberto Cavalli, ktorý má už dávno po sedemdesiatke, sa rád obklopuje krásnymi a mladými slečnami. Jeho partnerkou je už nejaký ten rok Lina Nilson, s ktorou si pravidelne užíva, najmä počas leta na svojej jachte. 

Neprehliadnite: Najväčší milionári si dokázali kúpiť aj "lásku": Odpadnete, aké mladé krásky stoja po ich boku!

Crystal Harris a Hugh Hefner

Sexi zajačik, ktorému sa podarilo ako jedinému vstúpiť do manželstva s Hughom Hefnerom. Crystal jednoducho svet tohto Playboya miluje a zdá sa, že život po boku tohto „starého mládenca“ jej vyhovuje. 

Elisabetta Gregoraci a Flavio Briatore

Dobre zabezpečený a mocný podnikateľ Flavio Briatore nemal nikdy o krásne ženy núdzu. Napokon sa usadil pri 35 ročnej tmavovlasej modelke, s ktorou má syna. Tá si na stereotyp v živote rozhodne nemôže sťažovať a Flavio si ju hýčka všade, kde sa spolu objavia.

Mohlo by vás zaujímať: Jedna z najkrajších bohatých paničiek Hollywoodu: To, akého muža má po svojom boku, by ste nečakali!

Kayte Walsh a Kelsey Grammer

Herec Kelsey Grammer má so svojou manželkou, ktorá je od neho o dvadsaťpäť rokov mladšia, deti a aj po šesťdesiatke je výkonný. Je otcom už šiestich detí a to posledné sa mu narodilo práve v šesťdesiatke.

- Najčítanejšie -