Presunúť na hlavný obsah

Fíha, to je ale kus: Táto krásna Slovenka talentom a sexepílom šliape na päty svetovým hviezdam!

Slovenské celebrity

Monika Sakmanová z tanečnej formácie Ladylicious je kus poriadnej baby! Jej krása a sexepíl miestami vyrážajú dych.

Krásna Monika, ktorá už niekoľko rokov tvorí pár so spevákom Rakbym, púta svojím vzhľadom pozornosť všade, kde sa objaví.

Prečítajte si: Zaľúbený slovenský párik ukazuje idylku: Takto sa milujú známy spevák a sexi tanečníčka!

Dokonalá

Štíhla brunetka je jednoducho neprehliadnuteľná. Bezchybná tvár, postava, kvôli ktorej by ženy zapredali dušu a humor, ktorý muži zbožňujú. Monika je jednoducho žena do voza i do koča, jedno sa jej však nedá uprieť – neskutočný tanečný talent, ktorý ukazuje pri každom vystúpení formácie Ladylicious. Všetky jej členky sa vyznačujú poriadnou dávkou charizmy, krásy a sebavedomia, ktoré jej pri ich práci potrebné ako soľ. 

Prečítajte si: Prekrásna tanečníčka oslňuje na pódiu i mimo neho: Toto sú tromfy, z ktorých muži padajú do kolien!

Charizmu a spontánnosť má v krvi

Monika je jednoducho živel, ktorý miluje zábavu, jedlo a všetky pôžitky, ktoré život prináša. Dôležitú úlohu v jej živote hrajú aj kamarátky zo skupiny, v ktorej tancuje. A tieto baby to teda vedia poriadne roztočiť! Extravagancia a excentrickosť nie sú neznáme ani Monike, ktorá býva označovaná za slovenskú Megan Fox. Práve vďaka svojej extrovertnej povahe sa jej pred časom podarilo nafotiť aj poriadne sexi snímky. Neboli však do súkromného archívu, ale na prezentáciu tvorby talentovanej návrhárky Emy Klein. Ten Rakby má doma ale poriadnu dračicu, čo poviete?

Prečítajte si: Najsexi telá Sloveniek za rok 2014: Verešová zadočkom tromfne aj mladšie, Kucherenko bez konkurencie!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus