Presunúť na hlavný obsah

Úspešný tenista a známa moderátorka prežívajú najšťastnejšie obdobie: Vieme, čo sa skrýva za ich idylkou

Slovenské celebrity

Náš tenista Lukáš Lacko a moderátorka Simona Simanová tvoria pár pomerne krátko, no stihli už svoj vzťah spečatiť aj spoločným potomkom. Pozrite sa, ako im to pristane!

Vďaka vzdialenosti sú si vzácnejší

Nemali ustlané na ružiach! Hoci tomuto vzťahu nedávala ani Simona veľkú šancu, Lukáš bol v dobývaní naozaj vytrvalý. Kým ako úspešný športovec väčšinu roka cestuje, sympatická moderátorka sa obávala práve vzťahu na diaľku. Keďže sa kedysi venovala súťažne plávaniu, vedela, aký náročný je život športovca. Naviac, Simona mala v tom čase už vybudovanú kariéru vo verejnoprávnej televízii a vzdať sa jej by bola obrovská škoda. Napokon však dvojica problémy ustála. Dnes je recept na ich šťastie jasný - práve vďaka vzdialenosti sú si Simona a Lukáš takí vzácni!

Mohlo by vás zaujímať: Krásna moderátorka Mariana Ďurianová žiari: Vieme, čo sa skrýva za jej úsmevom!

Jedno z najšťastnejších období

Aby bolo ich šťastie úplné, pred tromi mesiacmi sa im narodil aj syn Lucas. Simona momentálne venuje svojmu malému drobcovi všetok čas a kvôli materským povinnostiam sa z televízie na istý čas vzdialila. Tieto chvíle so svojou rodinkou zaznamenáva aj na svojej sociálnej sieti a podľa fotografií je vidieť, že dvojica prežíva jedno z najšťastnejších období v živote. 

Neprehliadnite: Rodičia Šebestová a Ďurica žiaria šťastím: Toto je modelkin návod na prekvitajúci vzťah plný lásky

Dokonca majú novopečení rodičia za sebou aj prvú letnú dovolenku: „Prvýkrát pri vode. Keďže som malinký a nemohol som sa kúpať, tak som to celé prepapal a prespinkal,“ okomentovala chvíle voľna hrdá mamina na sociálnej sieti. Nedalo sa nevšimnúť si, že Simona má len pár mesiacov po pôrode ukážkovú postavu a na dovolenke nevidieť žiadne popôrodné kilá navyše. Klobúk dolu, mamina!

Čítajte tiež: Zamilovaný športovec žiari po boku tejto krásky: Fešného cyklistu zmenila láska k misske na nepoznanie!

Ide im karta 

Známej dvojici sa nedarí len v súkromnom živote, ale aj v tom profesnom. Ako sme spomínali, Simona má sľubnú kariéru v televízii a o nejaký čas by sa rozhodne chcela vrátiť na obraz. Lukáš patrí medzi naše stále tenisové hviezdy a v zahraničí nás reprezentuje na úrovni. Obom im teda prajeme nech sa im takto pekne darí aj naďalej. Ktovie, možno sa dočkáme aj svadby...

- Najčítanejšie -