Presunúť na hlavný obsah

Nové filtre podľa Maybelline New York: Súťažte a zažite looky Real Life Filters

Súťaže

Na niektorých fotkách to pristane ľuďom viac ako zvyčajne. Poznáte tajomstvo ich krásy?

Divy dokážu robiť špeciálne digitálne filtre, ktoré tvár oživia, dodajú jej správnu farbu alebo charizmatický výraz. Značka Maybelline New York reaguje na tento nový trend a predstavuje vlastné filtre! Vďaka nim si každá môžeme vytvoriť "filter", ktorý môžeme mať nielen online, ale aj v reálnom živote. Zažite looky Real Life Filters na vlastnej koži! Teraz sa naviac môžete zapojiť do súťaže o balíčky lookov Valencia a Lo-Fi.

Chcete aj v skutočnosti vyzerať tak dobre ako na fotke zahalenej populárnym filtrom? Valencia, Lo-Fi, Nashville, Inkwell, X-Pro II - to sú jedny z najobľúbenejších filtrov, s ktorými je možné fotky jednoducho upraviť. Značka Maybelline New York sa týmto trendom inšpirovala a teraz predstavuje prvé looky s efektom známych filtrov - Real Life Filters, ktoré možno ľahko vytvoriť pomocou balíčka produktov Maybelline NY.

Aký look zvolíte dnes?

Na filtroch od Maybelline NY je skvelé to, že ich môžeme mať nielen online, ale aj v skutočnom živote. Vďaka dokonalej kombinácii produktov v balíčkoch Real Life Filters ľahko docielite perfektný look, ako keby ste použili digitálny filter.

A ako looky vytvoriť? Poradí vám make-up artistka Maybelline New York, Margita Skřenková:

1. Valencia

Vyskúšajte nude look, ktorý je inšpirovaný filtrom Valencia. Je ideálny na každodenné nosenie alebo na horúce letné dni.

Make-up Affinitone naneste na stred tváre a rozotrite do stratena. Na celé horné viečko od vnútorného kútika smerom k vonkajšiemu naneste očné tiene Color Tattoo. Vnútornou stranou kefky fantastickej riasenky Lash Sensational dodajte farbu aj tým najmenším riasam, vonkajšou stranou ich rozviňte ako vejár. Balzam Baby Lips Peach Kiss naneste na pery a pre rozjasnenie ho vklepte prstom aj na líca. Pre dokonalý finálny look nalakujte nechty lakom Colorama.

Pozrite sa na tutoriál:

2. Lo-Fi

Rozsvieťte sa jasnými farbami a staňte sa hviezdou letnej party s líčením podľa filtra Lo-Fi!

Pleť najprv zjednoťte pomocou make-upu Affinitone, ktorý aplikujte na stred tváre a rozotrite do stratena. Očné tiene Color Tattoo naneste na celé horné viečko od vnútorného kútika smerom k vonkajšiemu. Riasam dodajte objem pomocou veľmi obľúbenej riasenky Colossal Volume Express. Na záver aplikujte rúž Color Sensational, najprv na hornú peru smerom od stredu ku krajom a potom na spodnú peru. Čerešničkou na torte je ružový lak Colorama.

Pozrite sa na tutoriál:

3. X-PRO II

Osudové ženy milujú filter X-PRO II. Výrazné dymové líčenie priťahuje pohľady ľudí ako magnet. Vďaka X-PRO II sa stanete kráľovnou každého večierku.

Make-up Fit Me naneste na stred tváre a rozotrite do stratena. Oči nalíčite pomocou paletky Nudes. Na celé horné viečko naneste svetlý tieň, tmavým tieňom definujte oblúk horného viečka a vytieňujte do stratena. Na dolné viečko naneste tieň od vonkajšieho kútika smerom do stredu, aby ste dosiahli mandľového tvaru. Vonkajší kútik oka orámujte silnou linkou Master Smoky, ktorú potom zľahka rozmažte jej špeciálnym koncom. Obočie vyčešte pri koreni nosa šikmo nahor pomocou Brow Drama a okrúhlym koncom kefky upravte celé obočie do požadovaného tvaru. Riasam dodá objem riasenka Colossal Go Extreme a pery podčiarkne elegantný odtieň rúžu Color Sensational.

Pozrite sa na tutoriál:

4. Nashville

Objavte kúzlo pastelových farieb. Filter Nashville je decentný, a napriek tomu výrazný. Skvele sa hodí na leto, či už na dennú alebo večernú príležitosť.

Na stred tváre aplikujte mejkap Affinitone a rozotrite ho do stratena, očné tiene Color Tattoo naneste na celé horné viečko od vnútorného kútika smerom k vonkajšiemu. Pomocou Master Precise pomaly vykreslite tenkú linku. Začnite uprostred viečka a pri vonkajšom kútiku vykreslite linku trochu silnejšie. Na záver naneste maskaru Colossal Volume Express pre objem a na pery tenkú vrstvu lesku Color Sensational Cream Gloss.

Pozrite sa na tutoriál:

5. Inkwell

Inkwell nie je iba známy filter, ale aj úžasný look v štýle black & white. Moderný, elegantný, jednoduchý, a pritom podmanivý. Nosiť ho môžete napríklad celý deň či rok. A ako ho nalíčiť?

Pleť najprv zjednoťte pomocou make-upu SuperStay alebo SuperStay Better Skin. Svetlý tieň z paletky Nudes naneste štetčekom na celé viečko. Linku vytvorte pomocou ideálne skosenej linky Master Graphics. Začnite uprostred viečka a tenkou hranou pomaly vykreslite linku smerom von. Pri vonkajšom kútiku veďte linku do pravého uhla a spojte ju s linkou pri riasach do trojuholníka. Hrubšou stranou linky nakoniec vymaľujte vnútro trojuholníka. Riasy zvýraznite maskarou Colossal Leather Black a pery rozžiarte a zvláčnite farebným balzamom Baby Lips.

Pozrite sa na tutoriál:

Súťaž

Túžite po bezchybnom výzore? Zapojte sa.... Traja z vás môžu vyhrať Valencia Nude Look a traja Lo-Fi Pop Look.

Súťažná otázka: Koľko druhov balíčkov Real Life Filters Maybelline NY ponúka?

Súťaž bola ukončená 20.9.2015 23:59:00.

Výhercovia:

Luboš Klimo,Bratislava
Patrik Magoš, Bratislava
Helená Bednárová, Bratislava
Adriana Pilosova,Trnava
Katarína Tužinská, Nová Baňa
Aneta Zuzvalcova, Nitra

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -