Podoba za milióny: Dvojníčka Kim Kardashian je na nerozoznanie od originálu, má to však jeden háčik...

Dvadsaťosemročná Thalia Almodovar je asi najvernejšou kópiou reality hviezdy Kim Kardashian. Na plastické operácie minula už viac ako sedemdesiat tisíc libier. A to nie je všetko!

Dvojníčka Kim Kardashian je takmer na nerozoznanie od originálu

Dvojníčka Kim Kardashian je takmer na nerozoznanie od originálu

Zdroj: Facebook, Profimedia

Thalia Almodovar  je asi najvernejšou žijúcou kópiou slávnej reality star. Niečo tu však nesedí, táto dvadsaťosemročná kráska sa narodila ako chlap. 

Prečítajte: Dokonalé krivky tejto Škótky vám vyrazia dych: Pri pohľade na jej tvár však onemiete! Foto vnútri

Novú rolu si užíva

Havranie vlasy, zvodný pohľad, napupovaná pusa a obrí zadok. Presne tieto atribúty si všimnete na mladej Newyorčanke, ktorá zmenila pohlavie ešte počas svojich tínedžerských rokov. Dnes vyzerá takmer identicky ako tmavovlasá star s arménskymi koreňmi. A poriadne si toto predvádzanie vychutnáva!

Mohlo by vás zaujímať: Z osemnástky Kylie Jenner je plastiková „umelina“: Zo zoznamu jej plastických operácií ostanete v šoku!

Minula už majland

Konkrétne, sedemdesiat tisíc libier ju stála len figúra výrazne inšpirovaná Kim Kardashian. Ďalších dvadsať tisíc utratila vizážistka, ktorá prešla zmenou pohlavia, za garderóbu. Cez puzdrové šaty, latex, oblečenie obopínajúce pozadie, i róby z luxusných materiálov až po topánky a kabelky. Jednoducho povedané, žiť ako najznámejšia hviezda dneška, nie je vôbec lacná záležitosť.

„Do pier si nechávam aplikovať kolagén každých šesť mesiacov,“ prezradila pre portál mirror.co.uk Thalia, ktorá svoj nový vzhľad miluje. „Zbožňujem, keď si ma ľudia mýlia s Kim a robia si so mnou klube selfie,“ hovorí čiernovláska, ktorá je momentálne single, no čaká na svojho vlastného Kanyeho. „Nechcem však aby to bol chlap, ktorý by so mnou randil len kvôli tomu, že vyzerám ako Kim. Chcem, aby ma miloval preto, kto som naozaj,“ uzavrela vyumelkovaná čiernovláska. Len či to ešte vie ona sama...

Prečítajte si: Doplatili na posadnutosť krásou: Celebrity s najnevydarenejšími plastikami vzbudzujú hrôzu!

Myslíte, že má dvojníčka Thalia Almodovar vďaka plastikám ľahší život ako predtým?

Áno
15
Nie
125
Hlasovalo: 140

Foto:
Profimedia, Facebook
Zdroj:
fem, mirror.co.uk

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba