Slovenky, ktoré ste dlho nevideli: Zora Czoborová neprestáva prekvapovať, bývalú playmate by ste nespoznali

Uplynulé dni prilákali do spoločnosti mnohé známe Slovenky, o ktorých dlho nebolo počuť. My sme sa pozreli na to, čo si obliekli tentokrát a ako im to pristalo.

Slovenky, ktoré ste v spoločnosti dlho nevideli: Zora Czoborová neprestáva prekvapovať, bývalú playmate by ste takto nespoznali!

Slovenky, ktoré ste v spoločnosti dlho nevideli: Zora Czoborová neprestáva prekvapovať, bývalú playmate by ste takto nespoznali!

Zdroj: Ján Zemiar/Profimedia

Lucia Barmošová

Moderátorka spravodajstva Lucia Barmošová doslova zažiarila v ružovom overale, ktorý je elegantný a vyzdvihuje všetky ženské prednosti. Známa tvár z obrazovky v ňom vyzerala ako bábika.

Diana Mórová

Herečka Diana Mórová, ktorá momentálne zasadla do porotcovského kresla talentovej show si počas dňa dopraje pohodlie. Jednoduché biele šaty nechali vyniknúť jej perfektné nohy a Didi opäť potvrdila, že v jej prípade je stále na čo pozerať.

Daniela Záhradníková (Schultzová)

Manželka Braňa Záhradníka sa v rámci dôležitého firemného večierku obliekla do takýchto naskladaných saténových šiat. Celá v ružovom od hlavy po päty jednoznačne pútala pozornosť.

Celeste Buckingham

Speváčka Celeste Buckingham zvolila čipkovaný top a midi sukňu s blazerom z rovnakého materiálu a rovnakej farby. Celeste za posledné roky dospela a je z nej naozaj štýlová a pôsobivá slečna. 

Čítajte tiež: Obľúbená herečka Monika Hilmerová stíha všetko: Nazreli sme do jej rodinného albumu, čo všetko prezradila?

Anička Strike

Tanečníčka Anička Strike je známa svojím sklonom k streetstylovému oblečeniu. Šiltovky sú jej neodmysliteľnou súčasťou, aj keď je dnes dvojnásobná mamina. Musíme povedať, že vyzerá stále lepšie a lepšie.

Neprehliadnite: Zo známeho tanečníka je ukážkový otec: Sympatický Laci Strike užíva rodinný život, to je ale pohodička!

Zora Czoborová

Fitnesska Zora Czoborová mala na sebe styling, v ktorom sa predviela počas módnej prehliadky, no musíme uznať, že takáto vzrovaná sukňa v spojení s kontrastnými lodičkami jej naozaj sekla. Nevieme, ako to tá Zora v poslednej dobe robí, ale ide jej karta.

Eva Cifrová

Bývalá playmate Eva Cifrová sa čoraz viac objavuje v elegantnom looku. Pri pohľade na tento styling by ju málokto spoznal. Tento štýl z nej urobil celkom inú ženu, čo poviete?

Kto podľa vás vyzeral najlepšie?

Lucia Barmošová
544
Diana Mórová
287
Daniela Záhradníková (Schultzová)
61
Celeste Buckingham
87
Anička Strike
76
Zora Czoborová
292
Eva Cifrová
73
Hlasovalo: 1420

Foto:
Ján Zemiar/Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba