Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré ste dlho nevideli: Zora Czoborová neprestáva prekvapovať, bývalú playmate by ste nespoznali

Slovenské celebrity

Uplynulé dni prilákali do spoločnosti mnohé známe Slovenky, o ktorých dlho nebolo počuť. My sme sa pozreli na to, čo si obliekli tentokrát a ako im to pristalo.

Lucia Barmošová

Moderátorka spravodajstva Lucia Barmošová doslova zažiarila v ružovom overale, ktorý je elegantný a vyzdvihuje všetky ženské prednosti. Známa tvár z obrazovky v ňom vyzerala ako bábika.

Diana Mórová

Herečka Diana Mórová, ktorá momentálne zasadla do porotcovského kresla talentovej show si počas dňa dopraje pohodlie. Jednoduché biele šaty nechali vyniknúť jej perfektné nohy a Didi opäť potvrdila, že v jej prípade je stále na čo pozerať.

Daniela Záhradníková (Schultzová)

Manželka Braňa Záhradníka sa v rámci dôležitého firemného večierku obliekla do takýchto naskladaných saténových šiat. Celá v ružovom od hlavy po päty jednoznačne pútala pozornosť.

Celeste Buckingham

Speváčka Celeste Buckingham zvolila čipkovaný top a midi sukňu s blazerom z rovnakého materiálu a rovnakej farby. Celeste za posledné roky dospela a je z nej naozaj štýlová a pôsobivá slečna. 

Čítajte tiež: Obľúbená herečka Monika Hilmerová stíha všetko: Nazreli sme do jej rodinného albumu, čo všetko prezradila?

Anička Strike

Tanečníčka Anička Strike je známa svojím sklonom k streetstylovému oblečeniu. Šiltovky sú jej neodmysliteľnou súčasťou, aj keď je dnes dvojnásobná mamina. Musíme povedať, že vyzerá stále lepšie a lepšie.

Neprehliadnite: Zo známeho tanečníka je ukážkový otec: Sympatický Laci Strike užíva rodinný život, to je ale pohodička!

Zora Czoborová

Fitnesska Zora Czoborová mala na sebe styling, v ktorom sa predviela počas módnej prehliadky, no musíme uznať, že takáto vzrovaná sukňa v spojení s kontrastnými lodičkami jej naozaj sekla. Nevieme, ako to tá Zora v poslednej dobe robí, ale ide jej karta.

Eva Cifrová

Bývalá playmate Eva Cifrová sa čoraz viac objavuje v elegantnom looku. Pri pohľade na tento styling by ju málokto spoznal. Tento štýl z nej urobil celkom inú ženu, čo poviete?

Kto podľa vás vyzeral najlepšie?

spolu hlasovalo 1420 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus