Presunúť na hlavný obsah

Zdena Studenková: Bohyňa aj po šesťdesiatke

Slovenské celebrity

Uznávaná herečka Zdena Studenková patrí roky medzi najkrajšie Slovenky. Blond umelkyňa sa o seba príkladne stará, čo je to naozaj vidieť, veď posúďte sami!

Kto by to bol len povedal, že žena v jej veku dokáže vyzerať tak očarujúco, však?

Prečítajte si: Moderátorka Erika Judínyová v životnej forme: Takto sa sexi markizáčka rokmi (ne)zmenila!​

Sladká herečka

Šesťdesiatjedenročná herečka vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Na snímkach, ktoré nafotila pod taktovkou Jakuba Klima pri príležitosti otvorenia cukrárne, vyzerá úžasne! Koketný pohľad, zvodne našpúlené pery a dokonalá postavička, ktorú by jej mohli závidieť aj niektoré dvadsiatky. Presne to je obraz vychytenej herečky, ktorá sa nechala takto zvečniť vo veku, kedy jej rovesníčky odchádzajú do dôchodku. 

Mohlo by vás zaujímať: Fíha, to je ale kus: Táto krásna Slovenka talentom a sexepílom šliape na päty svetovým hviezdam!

Vieme, čo je za tým

Ako je možné, že Zdena Studenková vyzerá stále tak úchvatne? Ako sama tvrdí, ku kráse si niekedy treba aj dopomôcť. „Som osoba, ktorá má rada ženy a ľudí, ktorí sa o seba starajú. Je to povinnosť herca ako takého a herečky o to viac. A herečky v mojom veku ani nehovorím. Zemská príťažlivosť a vek robia svoje, a preto som sa rozhodla niektoré neinvazívne metódy využívať,“ prezradila Studenková pred niekoľkými mesiacmi pre portál Topky.sk. O Zdene je však rovnako známe, že trávi veľa času v posilňovni a je fanúšikom zdravého životného štýlu. Ako je už na prvý pohľad vidieť, jej recept na krásu stopercentne funguje!

Prečítajte si: Päťdesiatnička Salma Hayek šokovala fanúšikov: To, ako paradoxne sa udržiava vo forme, jej nik neuverí!

 

- Najčítanejšie -