Presunúť na hlavný obsah

Objavte novú stránku svojej krásy: Novinky na Interbeauty z vás spravia inú ženu

Súťaže

Začiatok októbra bude v bratislavskej Inchebe patriť kozmetike, kráse a veciam s tým spojenými. Svoje brány od 1. do 3. 10. otvorí najväčší veľtrh krásy na Slovensku – Interbeauty. Vystavovatelia si pre vás aj tento rok nachystali nádielku kozmetiky pre všetky typy a potreby pleti.

Tešiť sa môžete na množstvo skvelých noviniek - ázijskú kozmetiku s nezvyčajnými ingredienciami, revolučný systém na úpravu obočia pomocou šablón, najšetrnejší spôsob epilácie na svete, unikátne pečiatky na nechty či nový stylingový rad na vlasy Kardashian Beauty. Na Interbeauty nájdete aj široký rad prírodnej a organickej kozmetiky.

To však nie je všetko! Počas veľtrhu sa dozviete, ako sa starať o svoju pleť, inšpirujete sa najnovšími trendmi v líčení, zistíte, ako si urobiť dokonalú manikúru a pedikúru a spoznáte trendy v strihoch a úprave vlasov na jesennú a zimnú sezónu. Ako zo seba líčením vykúzliť femme fatale? Aké sú zásady v súčasnosti veľmi populárneho  kontúrovania tváre? Ako na nahý make-up? To všetko vám na Interbeauty predvedú skúsení vizážisti.

Ponuku doplní množstvo prestížnych súťaží. Majstrovstvá Slovenskej republiky a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov, Medzinárodný nail festival Zlaté ruky Slovenskej republiky, celoslovenská súťaž kaderníkov a vizážistov INTERBEAUTY TROPHY a Slovak nail cup a Majstrovstvá Slovenskej republiky v make-upe s postupom na Medzinárodné majstrovstvá v Düsseldorfe sa postarajú o inšpiráciu v priamom prenose. Súčasťou programu je aj vyhodnotenie 9. ročníka súťaže Vizáž roka 2015, ktoré doplní módna prehliadka odevného dizajnu Strednej umeleckej školy Trenčín.

Krása ženy však nezávisí len od jej výzoru, ale vychádza najmä zo psychickej pohody a spokojnosti samej so sebou. Aj preto budú súčasťou sprievodného programu zaujímavé rozhovory s inšpiratívnymi ženami o tom, aké dôležité je nebáť sa urobiť veľké rozhodnutia či ako začať podnikať aj v neskoršom veku a rozvinúť dobrý podnikateľský nápad. Pod palcom ich má mediálny partner veľtrhu, portál Ženy v meste.

Nezmeškajte veľtrh krásy Interbeauty v bratislavskej Inchebe od 1. do 3. októbra. Tradične ho sprevádzajú obľúbené veľtrhy Esoterika a Biostyl zamerané na zdravý životný štýl. Okrem množstva produktov v biokvalite sa môžete tešiť na zaujímavé prednášky, ktoré vás inšpirujú na ceste za fyzickou a psychickou pohodou. Viac na www.incheba.sk.

Súťaž

Vyhrajte hydratačný balíček radu Aqua Minerals nemeckej kozmetickej značky na prírodnej báze Charlotte Meentzen, ktorú nájdete aj na Interbeauty a vstupenky na veľtrh! Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku:

Súťažná otázka: Aké sú otváracie hodiny veľtrhu Interbeauty?

1) 10.00 -18.00

2) 9.00 – 18.00

3) 10.00-17.00

Správnu odpoveď pošlite cez SMS v tvare: FEM(medzera)číslo správnej odpovede na číslo 6305.
(príklad textu SMS: FEM 1)
Súťaž prebieha v termíne od 23.9.2015 06:00:00 do 30.9.2015 06:00:00.
Výhercovia budú kontaktovaní telefonicky.
Cena spätnej SMS je 0,200 € s DPH (Službu prevádzkuje Zoznam Mobile, s. r. o.)​

CENY

1. výherca - Kozmetický balíček Aqua Minerals

2. výherca - 2 vstupenky na Interbeauty (osobný odber)

3. výherca - 2 vstupenky na Interbeuty (osobný odber)

- Najčítanejšie -