Presunúť na hlavný obsah

Načo šokovať? Zabodujete aj v roláku, páni!

Radosť zažiariť

Pretvárať imidž muža je vždy výzva. Mal by byť upravený, ale nie prestajlovaný. Vyzerať elegantne, ale nie obstarožne. Každý výraznejší prvok – farbu či strih – treba dvakrát zvážiť, aby sme neklesli do módnych hlbín mestských pseudotrendov. A tiež treba prihliadnuť na fakt, že od istého veku vtipné nápisy na vyťahaných tričkách prestávajú byť vtipné a do popredia sa dostáva najmä tá vyťahanosť...

Naša prvá októbrová premena sa niesla v znamení rafinovanej farebnej kombinatoriky a decentných, no zato viditeľných úprav, ktoré v tom najlepšom svetle dovolili vyniknuť klasicky slovanskej Paľovej vizáži.

Polusácky tím aj tentoraz začal svoju „jazdu“ v kaderníctve KLIER, kde Paľove vlasy oživili moderným krátkym zostrihom. Nasledovala návšteva parfumerie Marionnaud v Polus City Center. Tu sa žiada napísať, že mnohí slovenskí muži považujú výber parfumu za nutné zlo, dokonca zbytočnosť a preferujú ľahké športové spreje. Pritom vôňa je jednou z prvých vecí, ktoré na opačnom pohlaví registrujeme. Páni, rozhodne nepodceňujte výber „toho pravého“ parfumu, ľahko sa totiž môže stať, že vás nasmeruje k „tej pravej“! Skúsené asistentky predaja už budú vedieť poradiť, čo ženské nošteky zbožňujú.  Tentoraz stavili na rokmi overenú kvalitu známych značiek a novinky v ich voňavých portfóliách – Calvin Klein Eternity NOW,  Balmain a Jean Paul Gaultier.

Vo finále premeny sme prenechali réžiu našej módnej stylistke Mirke Dobiš Michalkovej. Pre Paľa vybrala modely z aktuálnej ponuky pánskej značky PAKO LORENTE, elegantnej predajne ALAIN DELON  a športovej značky G- STAR RAW.

Ako prvú sme navštívili predajňu pánskeho oblečenia PAKO LORENTE. Táto značka ponúka široký výber nadčasových oblekov či už do práce, na bežný deň až po spoločenské oblečenie. My sme Paľovi vybrali model, ktorý je vhodný na bežný pracovný deň, ktorý nevyžaduje oblek. Kvalitný vlnený kabát  šedej farby je základným kúskom zimného šatníka každého úspešného muža a ak taký ešte nemáte, určite sa zastavte v Poluse. Na chladnejšie dni doplňte takýto outfit rukavicami či štýlovou čiapkou, poprípade klobúkom.  Topánky aj opasok, to všetko sme našli v tejto predajni.

Druhý outfit je vhodný najmä pre biznismenov či pánov, ktorých práca vyžaduje oblek. Jedny z najlepších ponúka značka Alain Delon, a tak sme Paľovi jeden vybrali. A nie hocijaký. Čierny či šedý vidieť na každom kroku, nám padol do oka tento výrazne modrý, ktorý sme doplnili červenou viazankou a ozdobnou vreckovkou. Značka Alain Delon ponúka širokú paletu manžetových gombíkov alebo aj doplnkov, ako je táto viacfarebná kožená taška. Kvalitné a elegantné topánky  v tmavohnedej farbe sme k obleku doladili z predajne Baťa.

Keďže Paľo je mladý, aktívny muž a chce držať krok aj s trendmi, rozhodli sme sa tretí outfit ladiť v mladíckom duchu. Presunuli sme sa do predajne značky G-Star Raw a vybrali sme maximálne štýlový jesenný outfit. Ako prvé nám padli do oka skvelé denimové džínsy s padnutým pudlom, ku ktorým sme doladili hrubý čierny sveter. Kvalitná bunda je na zimu ako stvorená a košeľa opásaná okolo pása spolu s čiapkou prezrádza cit pre detail. Zateplené tenisky sú výnimočné najmä vďaka výraznej bielej podrážke, ktorá celý outfit oživila.

Milé dámy,  či páni! Polus City Center ponúka vo svojich predajniach horúce módne trendy a my vám ich radi predvedieme v podobe nápaditých reportáží z premien vybraných účastníkov. A nielen to! Tu nájdete aj skvelé tipy na nákupy v Poluse. Ak chcete absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám mail na radostzaziarit@poluscitycenter.sk. Uveďte svoje meno, bydlisko – mesto, vek a pripojte svoju aktuálnu fotografiu.   V treťom ročníku našej rubriky  opäť  radíme, skrášľujeme a rozdávame radosť tým, čo túžia zažiariť. Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti, preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk.