Presunúť na hlavný obsah

Zariaďte si interiér podľa najnovších trendov

Bývanie

Chcete svoje bývanie ozvláštniť novými kúskami? Hľadáte tipy na pekné bývanie? Množstvo inšpirácií nájdete na veľtrhu nábytku Moddom, ktorý štartuje v stredu 14.10.

 

V bratislavskej Inchebe sa počas piatich dní sústredí kompletné vybavenie pre domov - nábytok a doplnky do obývacích a detských izieb, predsiení, spální, kuchyne i kúpeľne, ale aj zariadenie pre oddych a relax či záhradný nábytok. Bohatá ponuka uspokojí priaznivcov rôznych štýlov; od jednoduchého minimalizmu cez vidiecke a rustikálne kúsky až po zariadenie do luxusných interiérov.

Široká ponuka osloví každého – či túžite po novej dizajnovej kuchyni, pohodlnej sedačke, mäkkom koberci, knižnici z masívneho dreva alebo krištáľovom lustri. Moddom uspokojí potreby všetkých návštevníkov – či už hľadáte cenovo výhodný nábytok s možnosťou využiť lákavé zľavy, alebo uprednostňujete luxusnejšie kúsky.

Jedným zo súčasných interiérových trendov je kombinovať nové so starým. Aj preto je jedna z expozícií venovaná originálnemu retro nábytku. Nájdete v nej dizajnové kreslá o drevenými ohýbanými opierkami od Jindřicha Halabalu, tzv. „tonetky“ – stoličky z Továrne ohýbaného nábytku (TON), lustre, lampy, knižnice a mnoho ďalšieho. Pozrite sa, ako sme bývali kedysi a poraďte sa s prítomnými odborníkmi, ako starý nábytok zakomponovať do moderného interiéru.

Veľtrh Moddom je otvorený od stredy 14.10. do nedele 18.0. Vstupenky si môžete zakúpiť už teraz na Predpredaj.sk. A pozor, každá vstupenka je v hre o atraktívne ceny – luxusnú koženú sedaciu súpravu od spoločnosti MSJ či mobilný telefón, ktorý do súťaže venoval Andrea Shop.  

- Najčítanejšie -