Presunúť na hlavný obsah

Najslávnejšia dvojica z Pomády: Krásna Olivia Newton John sa po rokoch zmenila na nepoznanie!

Zahraničné celebrity

Božské telo, útly driek, tvár anjela a neuveriteľný talent. Takto by sa dala opísať jedna z najkrajších herečiek a speváčok osemdesiatych rokov.

Začínala kariéru ako speváčka, no väčšina filmových priaznivcov ju pozná práve z kultového muzikálu Pomáda. Olivia Newton John si tu zahrala hlavnú rolu vedľa slávneho Johna Travoltu, vďaka čomu sa stala známou po celom svete. 

Herečkina kariéra po zahviezdení v Pomáde, nabrala rýchly spád, okrem prominentného života sa zmenil Olivii aj jej imidž. Z dovtedy nevýraznej a milo pôsobiacej blondíny sa stala doslova dračica. Muzikál jej teda ovplyvnil nie len kariéru, ale aj osobný život. Videoklip k singlu Physical sa zapísal do hudobnej histórie, ako jeden z najviac sexi klipov a treba uznať, že na tú dobu v ňom bolo ukázané viac, ako by sa patrilo.

Prečítajte si: Tváre kultového filmu: Kde sú herci z Pomády po 36 rokoch?

Olivia Newton John dnes

Olívia sa so starnutím vyrovnáva po svojom. Na jej tvári je vidieť, že podstúpila niekoľko plastických operácií. Okrem vyhľadenia vrások, má za sebou výplň lícnych kostí, operáciu viečok, botulotoxínové injekcie, nadvihnutie obočia a zväčšenie pier.

Herečka má dnes už neuveriteľných šesťdesiatsedem rokov a na rozdiel od jej hereckého kolegu Johna Travoltu, by sme ju už len ťažko priradili ku kedysi takej krásnej Sandy. Olivia, tak ako mnoho hollywoodskych herečiek, prešla za svoju kariéru rôznymi životnými turbulenciami. Ako štyridsaťsedem ročná sa rozviedla, a neskôr sa tajne vydala. V súčasnosti už žije kľudnejši život so svojím manželom, ale z času na čas vystúpi na rôznych charitatívnych akciách.

VIDEO: Zaspomínajte si na klutovú pieseň z mutikálu Pomáda -  Summer Nights

VIDEO: Olivia Newton John prerazila aj so sexi video klipom Physical 

Spoznali by ste dnes krásnu Sandy z muzikálu Pomáda?

spolu hlasovalo 310 ľudí

Áno
139
Nie
171

- Najčítanejšie -