Presunúť na hlavný obsah

Krásna slovenská modelka je žena mnohých tvárí: Kariéru si odštartovala sama v dvanástich

Slovenské celebrity

Tmavovlasá modelka Silvia Križanová, ktorú mnohí poznajú pod prezývkou Sisa Kr, je žena do voza i do koča. Zvláda toho totiž oveľa viac ako ostatní – a s úsmevom na tvári.

Dvadsaťosemročná Silvia, ktorá má aj niekoľkotisícovú fanúšikovskú základňu na Instagrame, je okrem iného šikovná podnikateľka a najnovšie sa dokonca zvŕta aj v bistre, ktoré vlastnia spolu s partnerom, tatérom Tomim „Tome“ Grbavčicom. To však nie je všetko, Silvia stíha pracovať aj vo fullservisovej reklamnej spoločnosti.

Prečítajte si: Úspešné Slovenky vo svetovom modelingu

„Pomáham v bistre, učím sa nové veci, keďže gastro bolo pre mňa donedávna jednou veľkou neznámou. Môžete ma vidieť ako obsluhujem ľudí, je to možno paradox, že jeden deň predvádzam v Nemecku, a na ďalší deň behám v zástere po bistre. Snažím sa byť svojmu priateľovi čo najviac nápomocná. Ak ma nepotrebujú tam, vybavujem objednávky z nášho eshopu,“ vysvetľuje Sisa, ktorá sa venuje modelingu už len okrajovo. „Samozrejme, ak sa naskytne nejaká ponuka, prijmem ju. Aj teraz sa chystáme s babami na prehliadku Lýdie Eckhardt do Košíc a Bratislavy,“ hovorí modelka. 

Ambiciózna kráska

Rodáčka z Trnavy odjakživa túžila po prehliadkových mólach a ako sama tvrdí, kariéru si odštartovala sama. „Už ako dvanásťročná som otravovala mamu, že chcem byť modelka. Na úplnom začiatku stála fotografka Janka Kusovská-Keketi, ktorá ma v štrnástich prvýkrát nafotila a posunula mi kontakt do agentúry. Potom to už išlo akosi samé,“ spomína tmavovláska, ktorá sa neskôr zúčastnila aj súťaže Miss Universe. „Bolo to niečo, čo som si chcela vyskúšať, no úprimne ma to nikam neposunulo, pracovala som rovnako predtým aj potom,“ priznáva Silvia, ktorej dokonalá postava vyráža mnohým mužom i ženám dych.

Prečítajte si: Naše známe tváre, ktoré vás inšpirujú ísť do fitka: Tieto kočky sa vďaka športu pýšia exkluzívnym telom!

Ako sa táto kráska udržiava v tip top forme? „Pri momentálnom strese je posilka posledná vec, na ktorú myslím, aj keď pri pohľade do zrkadla, si vždy poviem, že už by bolo načase. Teším sa, že keď bude kľudnejšie obdobie, opäť na sebe začnem makať. Moja parťáčka z posilky momentálne účinkuje v českej tanečnej šou, takže musím počkať na ňu, to je moja aktuálna výhovorka,“ smeje sa Sisa, ktorá veľa času trávi s kamarátkou, tanečníčkou Katkou Štumpfovou.

Relax vo dvojici na prvom mieste

Náročný životný štýl a množstvo aktivít je na dennom poriadku aj u zamilovanej dvojice v zložení Sisa a Tome. „Momentálne sa vidíme buď ráno, keď ja vstávam, a on ešte spí, alebo keď prídem večer unavená a padám do postele. Nerozoznávam, či je víkend alebo pracovný týždeň. Keď máme deň voľna, trávime čas spolu, dáme si v meste dobrý obed, večeru a pozrieme, čo je nové v kinách,“ hovorí Silvia, ktorej popularita na sociálnych sieťach rastie každým dňom.

Prečítajte si: Tieto ženy nemajú konkurenciu: Slovenská modelka srší sexepílom, Simona Krainová ako ju nepoznáte!

„Prispievať fotkami na Instagram som začala pár rokov dozadu, keď som ani nevedela, čo presne je a ako môže ľuďom pomôcť, no rýchlo som pochopila, že sa na ňom dá nájsť všetko. Založením eshopu s oblečením, som začala veci fotiť na sebe a videla som, že to funguje. Zákazníčky prichádzali na základe mojich fotiek. Neskôr ma začali oslovovať rôzne firmy, aby som im spropagovala produkty a také, ktoré ma naozaj zaujali, som aj vyskúšala,“ objasňuje aktívna Trnavčanka, ktorá miluje kabelky, topánky a pekné oblečenie. A čo je jej vychytávka, bez ktorej si nevie predstaviť deň? „Asi sa odo mňa očakáva odpoveď krém na vrásky, hydratačná maska, neviem aká procedúra, ale moje ´must- have´ je kvalitný sypaný čaj,“ smeje sa Silvia, ktorá momentálne neinvestuje do seba, ale do najbližších. „Chcem si splniť sen o dome pre rodičov, čiže všetko tečie tým smerom. Bude to ešte dlhá cesta, no verím, že sa mi to podarí,“ uzatvára sympatická kráska. 

Prečítajte si: Štýlová Slovenka ovládla svet módy: Ako v skutočnosti vyzerá život fashion blogerky?

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus