Presunúť na hlavný obsah

Večer plný krásy: Markizácka redaktorka v pánskom looku, Elena Podzámska štíhla ako prútik a ďalšie!

Slovenské celebrity

Večer, ktorý sa točil okolo krásnych žien a noviniek z oblasti kozmetiky. AVON jednoducho vie, ako na ženy. Známe Slovenky si nenechali túto udalosť ujsť a takto sa na ňu vymódili.

Lucia Lužinská

Herečka Lucia Lužinská sa objavila s novým účesom, ktorý jej veľmi pristane. Lucia pôsobí veľmi mladistvo. Zvolila šaty vínovej farby, ktorá je teraz naozaj trendy. Jej vizáž pôsobí jemne a zvolené doplnky len podčiarkli jej dievčenský look. 

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová patrí vždy k najlepšie oblečeným ženám. Modelka nasleduje módne trendy a vidieť, že móda ju baví. Čierny overal strihaný do zvona a jednoduchý účes, spestrila tmavým rúžom. Doplnky v tomto prípade neboli treba, Soňa je sama šperkom.

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky tip-top nahodené: Femme fatale Skoncová, luxusná Slobodníková a mnohé iné krásky!

Zuzana Vačková

Herečka Zuzana Vačková zreje do krásy. Stačilo skombinovať farebnú sukňu so zaujímavým svetríkom a finálny look vyzerá veľmi elegantne a šik.

Elena Podzámska 

Ďalšou z herečiek, ktorá zvolila kombináciu oranžovej a čiernej, je Elena Podzámska. Stačilo doplniť akcent v podobe farebnej kabelky a zaujímavý outfit je na svete. 

Zora Czoborová

Táto žena nestarne. Fitness trénerka Zora Czoborová vyzerá už roky, ako keby našla liek na večnú mladosť. Zora priam zahviezdila v čiernom saku, ktoré pripomínalo šaty a zvolila výrazné doplnky. Lodičky a kabelka už len podčiarkli Zorin elegantný zjav. 

Beáta Dubasová 

Speváčka Beáta Dubasová tentokrát naozaj zapôsobila. Bodky sú stále trendy a v kombinácii s modrou vyzeral outfit naozaj mladistvo. Beáta zvolila zlatý šperk a doladila ho kabelkou. Naozaj elegantné. 

Veronika Ostrihoňová

Akciu moderovala markizácka redaktorka Veronika Ostrihoňová a postavila sa k tomu zodpovedne. Sako a košeľa pánskeho strihu z nej spravili rafinovanú bohyňu a krátka sukňa vytvorila sexi look. Semišové topánky v bordovej vytvorili zaujímavý akcent.

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová je vždy za dámu. Zaujímavé šaty na nej pôsobili, ako keby bola vystrihnutá z módneho žurnálu. Malá kabelka do ruky a jemné lodičky stačili na to, aby sa Soňa stala dámou večera. 

Ktorá Slovenka vás jej outfitom najviac zaujala?

spolu hlasovalo 841 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus