Presunúť na hlavný obsah

Znamenie, v ktorom sme sa narodili, o nás veľa vypovedá: S kým podľa horoskopu nedokážeme spolu existovať?

Partnerský horoskop

Znamenie, v ktorom sme sa narodili, nás predurčuje aj k tomu, s ktorými ľuďmi nemáme reálnu šancu vychádzať. Čo prezrádza to vaše?

Akční Barani vychádzajú len s málokým

Najmenej zo všetkých znáša Baran spoločnosť pokojných a stálych rýb či poriadkumilovných Panien, ktoré s nimi nevedia udržať krok. Títo ľudia sú pre neho nudní, príliš pasívni. 

Nežní a obetaví Býci neznášajú vystatovanie, pozornosť, chaos ani zmeny

Preto nenájdu spoločnú reč s ľuďmi v znamení Leva, ktorí pre to všetko doslova žijú. No ani s Vodnárom, ktorý je výstredný, príliš nespútaný a vášnivý, čo ich zase desí. 

Mohlo by vás zaujímať: Tvar vašej tváre prezrádza osobnosť: Viete, kto ste? Otestujte sa!

Nestáli Blíženci nevystoja ľudí, ktorí ich utláčajú

Priateľa väčšinou nenájdu v Rybe, ktorá očakáva istotu, ani v Kozorožcovi, ktorý je na nich príliš opatrný, a s ktorými sa jednoducho nedokáže odviazať a potláča tak svoju prirodzenosť. 

Rodinne založených rakov v spoločnosti neistých ľudí nenájdete 

Voľnomyšlienkári a prelietavci nie sú ich krvná skupina, odsudzujú ich. Málo si porozumejú aj s neistými Váhami či akčnými Baranmi. 

Dominantní a majetnícki ľudia ležia v žalúdku Levom, pretože...

Aj oni majú tieto vlastnosti, preto sú priam alergickí na Škorpiónov, s ktorými súperia a nevedia sa navzájom doceniť. Poriadkumilovné Panny ich zase rozčuľujú a vytáčajú až do nepríčetnosti.

Čítajte tiež: Espresso, Latte, Capuccino či iné? Čo prezrádza káva, ktorú pijeme, o našej povahe, osobnosti?

Poriadkumilovná Panna neznesie bordelárov a chaos

Musí mať poriadok vo všetkom. Preto len ťažko nájde spoločnú reč so strelcom, pretože ich názory na poriadok sú jednoducho neprekonateľné. 

Neisté Váhy sa hašterivým typom radšej vyhnú

S rodinne založenými Rybami, Rakmi či Býkmi si teda málokedy porozumejú. Hádky im nerobia po zdravotnej stránke dobre, preto sa vyhýbajú dominantým Levom či Škorpiónom, ktorí by ich prevalcovali. 

Škorpióni neznesú spoločnosť rovnakých ľudí ako sú oni sami

Preto ich málokedy nájdete v spoločnosti Levov, v ktorých vidia konkurenciu. Nestále Váhy tiež nie sú spoločnosťou, ktorú by vyhľadávali, pretože vo vzťahoch si Škorpióni cenia vernosť. 

Nezávislí Strelci neznášajú byť spútaní

Preto nemôžu koexistovať so Škorpiónmi, ktorí by im nedovolili sa naplno prejaviť, ani s Pannami, ktoré majú radi zaužívaný stereotyp. Avšak ani s rodinne založenými Rakmi a Rybami, hľadajúcimi istotu a ochranu sa necítia vo svojej koži. 

Neprehliadnite: Krstné meno odhalí rozdiely medzi tým, ako sa vidíte vy a ako vás vidia ostatní: Čo o vašom charakter prezrádza? 

Materiálne založení Kozorožci pozor na Býkov

Na spoločnej vlnovej dĺžke nie sú s ľuďmi v znamení Býka či Vodnára, u ktorých prevažujú skôr city, preto sa len ťažko chápu. 

Nadchnutí a zapálení Vodnári nevyhľadávajú flegmatikov

Majú radi vášeň, nespútanosť, dobrodružstvo, preto sa necítia dobre v spoločnosti podľa nich dosť jednotvárnej Panny a ustálených Rýb, ktoré si zakladajú na istote. 

Ryby túžiace po istote nevydržia s nestálymi typmi

Hľadajú silného partnera. Potrebujú sa o niekoho oprieť. Tiež neznesú ľudí, ktorí ich do niečoho tlačia alebo sa snažia rozhodovať za nich, preto nevydržia s nespútaným Strelcom, či akčným Baranom. 

- Najčítanejšie -