Presunúť na hlavný obsah

Fit horoskop pre každého: Stravujte sa zdravo presne podľa vášho znamenia a schudnete bez námahy!

Partnerský horoskop

Tieto stravovacie návyky by ste mali dodržiavať ak sa chcete vo svojom tele cítiť dobre a schudnúť aj nejaké kilo navyše. Nájdite si radu presne pre vaše znamenie.

Baran

Baran potrebujú jesť menšie jedlá, no často a bez ohľadu na to, či je to mäso s prílohou alebo cestoviny a chlieb. Keď je hladný, nedá sa s ním vydržať, nehovoriac o tom, ako ho potom prepadajú „žravé nálady“

Býk

Býk býva hladný najmä navečer. Ako tento zlozvyk vyriešiť? Doprajte si štedrú večeru, ktorá bude pozostávať z mäsa a zeleniny. Pozor na sacharidy, tie vám ako znameniu rozhodne nerobia dobre a práve vďaka nim sa na vás lepia kilá. 

Blíženci

Nie, rýchly životný štýl a preskakovanie jedál pre vás naozaj nie je tým pravým orechovým. Namiesto toho, aby ste sa dopovali kávou a müsli, by ste mali jesť pravidelne menšie porcie s priateľmi a rodinou.

Rak

Raci môžu pribrať, aj keď urputne počítajú každú kalóriu. Potrebujete jesť, keď máte čas a kľud, pretože pre vás je jedlo veľkým zdrojom emócií, s rovnakou vervou sa do neho aj púšťate. 

Lev

Nemôžete zostať v pokoji bez toho, aby si nedali sendvič, pečivo alebo chlieb. Poradíme vám, sendvič pripravený s duseným kuracím alebo morčacím mäsom a zeleninou, je pre vás ideálny.

Panna

Vy ste presný opak ako lev, chlebu a iným sacharidom by ste sa mali vyhýbať oblúkom. Čo je pre vás najdôležitejšie - mali by ste čo možno najdlhšie žuť potravu. 

Prečítajte si: Perfektná fitness diéta, vďaka ktorej dosiahnete vytúžené telo: Takto musíte rozdeliť príjem jedla

Váhy

Váhy by mali mať bohaté raňajky, pretože počas dňa spália naozaj obdivuhodné množstvo energie. Ostatné porcie by sa mali niesť v malom duchu a pestrosti.  

Škorpión

Škorpióni nemajú problémy s jedlom, ale musia byť opatrní s alkoholom. Pite veľa vody a doprajte si aj množstvo zeleniny a ovocia.

Strelec

Vyhýbajte sa jedlám s prázdnymi kalóriami, ktoré vášmu telu nedodajú žiadne živiny ani energiu. Mali by ste sa celý deň udržovať polosýti, aby ste sa vyhli prejedaniu sa. 

Kozorožec

Kozorožci milujú variabilitu jedál – rôznosť a pestrosť. Vzhľadom k tomu, že nemajú vždy čas variť, mali by mať v chladničke pripravený nejaký záchranný balíček, ktorý im nedovolí hrešiť. Pozor, žiaden polotovar!

Mohlo by vás zaujímať: Netradičný nápoj je „zabijakom“ brušného tuku: Táto kombinácia spaľuje tukové bunky šialeným tempom!

Vodnár

Vodnári by sa mali kontrolovať, aby nejedli až do úplnej sýtosti. Ak neprestanete s konzumáciou veľkých porcií, budete priberať! A to asi nechcete, však? 

Ryby

Ryby majú veľmi citlivý žalúdok, ktorý sa nekamaráti s tučnými – kalorickými jedlami. Mali by ste sa zďaleka vyhýbať kyslým a koreneným jedlám a budete vo forme. 

- Najčítanejšie -