Presunúť na hlavný obsah

Celebritné dvojníčky, ktoré ale nemajú príbuzenský vzťah: Kto sa podľa vás podobá najviac?

Zahraničné celebrity

Po svete behá niekoľko tvárí, ktoré vyzerajú takmer na chlp presne, ako tá vaša. Inak to nie je ani so svetovými kráskami. Pozrite sa, ktoré by mohli byť sestry, aj keď ich nespája žiadne pokrvné puto.

Amy Adams  a Isla Fisher

Obe herečky, obe ryšavé a obe krásne. Amy Adams a Isla Fisher, ako keby jedna druhej z oka vypadli. Sú dokonca takmer rovnako staré. Tieto dve dámy sú od seba takmer na nerozoznanie. 

Rachel Bilson a Selena Gomez

Herečka Rachel Bilson a speváčka s exotickými črtami Selena Gomez vyzerajú ako sestry. Krásna pleť, havranie vlasy a plné pery. Medzi kráskami je síce desaťročný rozdiel, no nejeden fanúšik by si ich mohol dokonca pomýliť. 

Jaime Pressly a Margot Robbie

Jaime Pressly sa narodila v Amerike a Margot Robbie v Austrálii, no vyzerá to tak, že príroda je naozaj nevyspytateľná. Herečky majú rovnaké črty tváre, rovnakú farbu vlasov a obe vynikajú skvelým hereckým talentom. 

Krysten Ritter a Anne Hathaway

Krásky Krysten Ritter a Anne Hathaway delí iba jeden mesiac od toho, aby sa narodili v rovnaký deň a v rovnaký rok. Obe sú úspešné herečky, obe sa narodili v Amerike, sú  šťastne vydaté a dokonca aj rovnako vysoké. V tomto prípade je zhoda náhod priam neuveriteľná. 

Mohlo by vás zaujímať: Kedysi najslávnejšie ikony, dnes utiahnuté v úzadí: Život dvojičiek Olsenových, v ktorom by ste ich nespoznali

Elizabeth Olsen a Michelle Pfeiffer

Najmladšia sestra z klanu Olsenových, Elizabeth Olsen sa vydarila pravdepodobne najviac. Vyniká krásou a hereckým talentom a ešte jednou zaujímavou črtou. Nápadne sa podobá na jednu z najkrajších herečiek všetkých čias, Michelle Pfeiffer. Medzi týmito herečkami je síce generačný rozdiel, no podoba je nevyvrátiteľná. 

Ktorá podoba herečiek sa vám zdá najvýraznejšia?

spolu hlasovalo 339 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus