Presunúť na hlavný obsah

Medený šarm: Nebojte sa zažiariť s výrazným odtieňom!

Radosť zažiariť

Kto tvrdí, že krátke vlasy sú neženské a nudné, mal by si dať dnešnú premenu ako povinnú čitateľskú jazdu. Polusácky tím krásy vytvoril z nenápadného imidžu 40-ročnej červenovlásky Moniky ešte o dva stupne oslnivejšiu verziu. Vizuálne pri tom „padlo za obeť“ dobrých desať rokov, Monika viditeľne omladla. Prečítajte si, ako prebiehala medená premena krok po kroku...

Monika prišla do zmenárne Radosť zažiariť v spoločnosti dcérky Sašky, ktorá o svojej mamine prezradila, že by sa nechala nahovoriť na hocijaký imidžový úlet, pokojne aj zelené vlasy. Napriek úradníckej kariére vo sfére štátnej správy si v sebe totiž Monika uchovala kúsok bohémskeho ducha bývalej tanečníčky, a jej iskra v oku dáva tušiť akčnú povahu. S takýmto základom bola radosť pracovať, no to neznamená, že tím z Polusu mohol spať na vavrínoch. Vždy je čo vylepšiť. Hairstylistka z kaderníctva KLIER po dôkladnej analýze Monikiných vlasov skonštatovala, že sú suché a lámavé, ponúkla im preto prvú pomoc v podobe vlasového zábalu a poradenstva. Krátky zostrih zmodernizovala a uspôsobila tak, aby ešte viac zvýraznil Monikine pravidelné črty tváre. Zároveň osviežila červený odtieň medeným nádychom.

Po úprave vlasov nasledovalo líčenie v réžii sympatickej vizážistky z parfumérie Marionnaud. Monikine oči dostali hĺbku s pomocou kvalitnej dekoratívnej kozmetiky Yves Saint Laurent a celý mejkap ladil s výraznou farbou vlasov tak, že výsledok pôsobil nápadito, no pritom elegantne.

Monika, ktorá sama seba charakterizuje skôr ako športový typ, bola spokojná aj s výberom parfumu. Voľba padla na kvetinovú vôňu so zľahka orientálnym doznením, ideálnu pre dynamické ženy – Untold Absolut od Elizabeth Arden. Vyčesaná, nalíčená a navoňaná pokračovala Monika vo svojom wellness dni na klinike Bio the Care, nachádzajúcej sa priamo v nákupnom centre Polus. Tu absolvovala medzi dámami mimoriadne obľúbenú kúru – fotopigmentáciu, neinvazívnu procedúru vhodnú pre oživenie pleti.

Oddýchnutá po ošetrení na klinike mala Monika viac než dosť energie na skúšanie nových trendy kúskov v butikoch Polusu. Ako sme už spomenuli, Monikin štýl je športový a praktický, z čoho vychádzala aj naša dvorná stylistka Mirka Dobiš Michalková pri zostavovaní dnešnej módnej mozaiky. No tak ako vždy, znova pridala k výberu outfitov aj svoje know-how a skvele odhadla, ktoré farby a strihy spravia z Moniky kočku ako vystrihnutú zo stránok módnych magazínov. Variácie dennej módy do kancelárie i na voľný čas vyberala v aktuálnych kolekciách značiek Desigual, KARA, Jasmine a Baťa.

Hneď na úvod sme sa rozhodli staviť na eleganciu a Monike v predajni značky Jasmine stylistka vybrala jednoduchý kostým. Ten pozostával z klasických puzdrových šiat tmavomodrej farby, ktoré je možné nosiť na takmer 100 spôsobov, a kabátika rovnakej farby aj materiálu. Doplnky sú zámerne v kontrastnej farbe, aby tak lepšie vynikla nová živá farba vlasov. Telové lodičky, ktorými sme celý outfit doplnili, sú značky Baťa.

Ako druhé sme v predajni Jasmine vybrali príjemné úpletové šaty ako stvorené do tohto počasia. Je možné ich kombinovať s rôznymi vzorovanými pančuškami či legínami. Značka KARA ponúka širokú paletu zimných kožuchov, viest či búnd a my sme sa rozhodli pre tento výrazne žltý model. Nemusíte sa báť, že vám kožušina pridá vek či objem, výsledok je v tomto prípade práve opačný. Vytvorili sme príjemný športovo-elegantný kontrast so sivými šatami a Monika vyzerala veľmi sviežo a šik. Zimné čižmy sú už tradične značky Baťa.

Na záver sme navštívili predajňu, ktorá ponúka aj značku Desigual. Pre túto značku sú typické rôzne kombinácie materiálov, vzorov a farieb a pre mnohé dámy je priam výzva vybrať si takýto nevšedný a originálny model. My sme sa pri jeho výbere riadili heslom „menej je viac“, a keďže ako základ sme zvolili pestrofarebný kardigán, zvyšok outfitu je v jednoduchších farbách. Táto značka ponúka aj doplnky ako kabelky, šály, šatky či topánky, a tak je outfit vyskladaný z jednej značky od hlavy po päty. K Monike sme na záver doladili do rovnakého modelu aj jej dcérku, a tak si štýlový deň mohli na chvíľu užiť obe!

Milé dámy, chcete si užiť deň plný zábavy, rozmaznávania a špičkovej starostlivosti v rukách odborníkov? Bez ohľadu na to, koľko máte rokov či kíl, aj vy sa môžete nabudúce nájsť v našej rubrike! Polus City Center ponúka vo svojich predajniach horúce módne trendy a my vám ich radi predvedieme v podobe nápaditých reportáží z premien vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Poluse. Ak chcete absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám mail na radostzaziarit@poluscitycenter.sk. Uveďte svoje meno, bydlisko – mesto, vek a pripojte svoju aktuálnu fotografiu.   V treťom ročníku našej rubriky  budeme opäť  radiť, skrášľovať  a rozdávať radosť tým, čo túžia zažiariť. Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti, preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk