Medený šarm: Nebojte sa zažiariť s výrazným odtieňom!

Kto tvrdí, že krátke vlasy sú neženské a nudné, mal by si dať dnešnú premenu ako povinnú čitateľskú jazdu. Polusácky tím krásy vytvoril z nenápadného imidžu 40-ročnej červenovlásky Moniky ešte o dva stupne oslnivejšiu verziu. Vizuálne pri tom „padlo za obeť“ dobrých desať rokov, Monika viditeľne omladla. Prečítajte si, ako prebiehala medená premena krok po kroku...

Polusácky tím krásy vytvoril z červenovlásky Moniky s nenápadným imidžom oslnivú ženu

Polusácky tím krásy vytvoril z červenovlásky Moniky s nenápadným imidžom oslnivú ženu

Zdroj: Daša Šimeková, Polus City Center

Monika prišla do zmenárne Radosť zažiariť v spoločnosti dcérky Sašky, ktorá o svojej mamine prezradila, že by sa nechala nahovoriť na hocijaký imidžový úlet, pokojne aj zelené vlasy. Napriek úradníckej kariére vo sfére štátnej správy si v sebe totiž Monika uchovala kúsok bohémskeho ducha bývalej tanečníčky, a jej iskra v oku dáva tušiť akčnú povahu. S takýmto základom bola radosť pracovať, no to neznamená, že tím z Polusu mohol spať na vavrínoch. Vždy je čo vylepšiť. Hairstylistka z kaderníctva KLIER po dôkladnej analýze Monikiných vlasov skonštatovala, že sú suché a lámavé, ponúkla im preto prvú pomoc v podobe vlasového zábalu a poradenstva. Krátky zostrih zmodernizovala a uspôsobila tak, aby ešte viac zvýraznil Monikine pravidelné črty tváre. Zároveň osviežila červený odtieň medeným nádychom.

Po úprave vlasov nasledovalo líčenie v réžii sympatickej vizážistky z parfumérie Marionnaud. Monikine oči dostali hĺbku s pomocou kvalitnej dekoratívnej kozmetiky Yves Saint Laurent a celý mejkap ladil s výraznou farbou vlasov tak, že výsledok pôsobil nápadito, no pritom elegantne.

Monika, ktorá sama seba charakterizuje skôr ako športový typ, bola spokojná aj s výberom parfumu. Voľba padla na kvetinovú vôňu so zľahka orientálnym doznením, ideálnu pre dynamické ženy – Untold Absolut od Elizabeth Arden. Vyčesaná, nalíčená a navoňaná pokračovala Monika vo svojom wellness dni na klinike Bio the Care, nachádzajúcej sa priamo v nákupnom centre Polus. Tu absolvovala medzi dámami mimoriadne obľúbenú kúru – fotopigmentáciu, neinvazívnu procedúru vhodnú pre oživenie pleti.

Oddýchnutá po ošetrení na klinike mala Monika viac než dosť energie na skúšanie nových trendy kúskov v butikoch Polusu. Ako sme už spomenuli, Monikin štýl je športový a praktický, z čoho vychádzala aj naša dvorná stylistka Mirka Dobiš Michalková pri zostavovaní dnešnej módnej mozaiky. No tak ako vždy, znova pridala k výberu outfitov aj svoje know-how a skvele odhadla, ktoré farby a strihy spravia z Moniky kočku ako vystrihnutú zo stránok módnych magazínov. Variácie dennej módy do kancelárie i na voľný čas vyberala v aktuálnych kolekciách značiek Desigual, KARA, Jasmine a Baťa.

Hneď na úvod sme sa rozhodli staviť na eleganciu a Monike v predajni značky Jasmine stylistka vybrala jednoduchý kostým. Ten pozostával z klasických puzdrových šiat tmavomodrej farby, ktoré je možné nosiť na takmer 100 spôsobov, a kabátika rovnakej farby aj materiálu. Doplnky sú zámerne v kontrastnej farbe, aby tak lepšie vynikla nová živá farba vlasov. Telové lodičky, ktorými sme celý outfit doplnili, sú značky Baťa.

Ako druhé sme v predajni Jasmine vybrali príjemné úpletové šaty ako stvorené do tohto počasia. Je možné ich kombinovať s rôznymi vzorovanými pančuškami či legínami. Značka KARA ponúka širokú paletu zimných kožuchov, viest či búnd a my sme sa rozhodli pre tento výrazne žltý model. Nemusíte sa báť, že vám kožušina pridá vek či objem, výsledok je v tomto prípade práve opačný. Vytvorili sme príjemný športovo-elegantný kontrast so sivými šatami a Monika vyzerala veľmi sviežo a šik. Zimné čižmy sú už tradične značky Baťa.

Na záver sme navštívili predajňu, ktorá ponúka aj značku Desigual. Pre túto značku sú typické rôzne kombinácie materiálov, vzorov a farieb a pre mnohé dámy je priam výzva vybrať si takýto nevšedný a originálny model. My sme sa pri jeho výbere riadili heslom „menej je viac“, a keďže ako základ sme zvolili pestrofarebný kardigán, zvyšok outfitu je v jednoduchších farbách. Táto značka ponúka aj doplnky ako kabelky, šály, šatky či topánky, a tak je outfit vyskladaný z jednej značky od hlavy po päty. K Monike sme na záver doladili do rovnakého modelu aj jej dcérku, a tak si štýlový deň mohli na chvíľu užiť obe!

Milé dámy, chcete si užiť deň plný zábavy, rozmaznávania a špičkovej starostlivosti v rukách odborníkov? Bez ohľadu na to, koľko máte rokov či kíl, aj vy sa môžete nabudúce nájsť v našej rubrike! Polus City Center ponúka vo svojich predajniach horúce módne trendy a my vám ich radi predvedieme v podobe nápaditých reportáží z premien vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Poluse. Ak chcete absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám mail na radostzaziarit@poluscitycenter.sk. Uveďte svoje meno, bydlisko – mesto, vek a pripojte svoju aktuálnu fotografiu.   V treťom ročníku našej rubriky  budeme opäť  radiť, skrášľovať  a rozdávať radosť tým, čo túžia zažiariť. Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti, preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk

Foto:
Daša Šimeková, Polus City Center
Zdroj:
Radosť zažiariť, Polus City Center

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba