Presunúť na hlavný obsah

Vďaka rozchodu sa znova našli: Čo ste nevedeli o vzťahu Kate Middleton s princom Williamom?

Zahraničné celebrity

Ich príbeh poznáme všetci. Dokonca bol už aj sfilmovaný. Hoci sa z neho dozvedáme veľa, tieto detaily ich romantickej „story“ ste pravdepodobne netušili...

Kráľovský pár dnes prekypuje na prvý pohľad šťastím. No tak ako asi každý pár, aj oni si prešli svojím, než sa dočkali svojho „happyendu“. Zaspomínajte si spolu s nami na ich začiatky, ktoré neboli len úsmevné. 

Mohlo by vás zaujímať: Exkluzívne fotografie Kate Middleton zo súkromného archívu: Aj ona je len obyčajná smrteľníčka, pozrite!

Vedel, že je výnimočná

Na ich začiatku stálo úprimné priateľstvo. Dokonca počas školy sa spoločne ocitli na dovolenke na Ibize každý s iným partnerom. Nedá sa teda povedať, že by išlo o lásku na prvý pohľad, ale aj napriek tomu po zásnubách princ William médiám v jednom rozhovore priznal aj toto: „Keď som  Kate stretol po prvýkrát, vedel som, že je na nej niečo výnimočné, a vedel som, že je tam možno niečo, čo by som v nej chcel preskúmať, objaviť...“ Ako všetci vieme, potom stačila jedna módna prehliadka, ktorou sa to akoby odštartovalo a princov záujem o krásnu Kate sa ešte viac prehĺbil.

Čítajte tiež: Kate Middleton teraz a pred niekoľkými rokmi: Skrýva podstúpenie plastiky alebo ide len o špekulácie?

Vďaka rozchodu sa znova našli

V roku 2007 sa zdalo, že ich láske je definitívny koniec. Princ William raz vyhlásil, že sa tak skoro ženiť neplánuje, najmenej v 28, 30 rokoch. Vďaka tomu a médiám, ktoré sa v ich príbehu vyžívali, prischla na dlhšiu dobu Kate prezývka čakajúca Kate a ako sama v jednom rozhovore priznala, bolo to veľmi ťažké obdobie, ktoré ju však posilnilo: „V tomto čase som nebola vôbec šťastná, ale súčasne to zo mňa urobilo silnejšiu osobu. Zistila som o sebe viac než som vôbec tušila. Myslím, že keď ste mladší, môžete sa stať vzťahom viac pohltení. Dnes skutočne oceňujem aj ten čas, keď sme boli od seba, hoci vtedy som si to vôbec nemyslela.“  Na margo ich rozchodu zase princ William médiám povedal: „Obaja sme boli veľmi mladí. Obaja sme sa hľadali a mali rôzne charaktery. Snažili sme sa nájsť vlastnú cestu. Stačilo len trocha priestoru, aby to išlo k lepšiemu," priznal pre dailymail.com. 

Neprehliadnite: "Obnažená"  študentka Kate Middleton: Toto sú okolnosti, za ktorých sa zoznámila s princom Williamom

Láska, ale aj...

Nakoniec teda prešla ich láska touto tvrdou skúškou a oni si k sebe našli znova cestu. No nebolo to len láskou, ale ako prezradil princ William aj vďaka iným veciam, ktoré sú v láske dosť podstatné, teda aj zmysel pre humor: „Kate má taký nezbedný zmysel pre humor, ktorý mi tak nejak pomáha, pretože ten môj je zase veľmi hriešny.“

- Najčítanejšie -