Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky opäť ukázali, že majú štýl v krvi: Andrea Verešová vo vyzývavých mini a ďalšie...

Slovenské celebrity

Módu majú Slovenky prosto v krvi. V takýchto outfitoch sa predviedli tie najštýlovejšie z nich.

Veronika Ostrihoňová 

Veronika Ostrihoňová vie, ako byť elegantná a zároveň vyzdvihnúť svoje krivky. Čierne predĺžené sako, pôsobiace ako kabátik a zároveň šaty, sadlo Veronika ako uliate. Elegantné čižmy, jemný make-up a jednoduchý účes, redaktorke veľmi pristali.

Andrea Verešová 

Modelka žijúca už dlhšiu dobu v Čechách, Andrea Verešová, ohuruje svojou dokonalou postavou a jedinečným štýlom všade, kde sa objaví. Čierne obtiahnuté šaty odhalili práve toľko, koľko mali. Jednoduché lodičky a výrazný rúž krásne oživili celý outfit. 

Mária Čírová 

Talentovaná speváčka Mária Čírová sa vôbec nemusí báť experimentovať s  látkami a strihmi. S jej postavou a charizmou si môže dovoliť aj takýto rafinovaný strih šiat, ktorý jej vytvaroval jej krásnu figúru. Mária je prosto nádherná a štýlová žena. 

Porzite si: Speváčka Mária Čírová si splnila svoj dávny sen a prinesie do obývačiek svojich fanúšikov niečo špeciálne: Čo to bude?

Kristína Kormúthová 

Vždy krásna Kristína Kormúthová má štýl v krvi. Vie čo sa nosí, čo s čím skombinovať a ako vyzerať šik. Zaujímavé minišaty skombinovala Kristína s trendy teniskami a elegantnou kabelkou. Takto jej outfit vynikol a vyzdvihol to, čo je na Kristíne pekné. Výborný make-up  a jemné vlnky už len celkový look podčiarkli. 

Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová

Speváčky a dvojičky Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová, už dávno vedia, ako zaujať. Baví nás, že si vyberajú rozdielne outfity, no vždy k sebe ladia. Veronika zvolila trendy sukničku a rockerské členkové čižmy, zatiaľ čo jej sestra Daniela uprednostnila jednoduchý, no elegantný outfit. 

Celeste Buckingham 

Je zaujímavé sledovať, ako sa z dievčatka stala krásna dáma. Speváčka so zahraničnými koreňmi, Celeste Buckingham, vie, ako očariť aj jednoduchým štýlom. Rozcestovaná Celeste zvolila zaujímavé čierne šaty, pod ktorými sa skrýva biela blúzka. Ako doplnok zvolila krásneho muža, ktorým nie je nik iný, než jej priateľ Matej Vávra. 

 

Ktorej kráske to podľa vás pristane najviac?

spolu hlasovalo 806 ľudí

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus