Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Nafotila som akty pre môjho manžela ako vianočný darček. Jeho reakcia šokovala nielen mňa..

Partnerské vzťahy

Tento príbeh, stojí za zamyslenie nielen pre ženy, ale i pre mužov...

Chcela som pre manžela pripraviť niečo naozaj originálne a niečo, z čoho pocíti, ako veľmi mi na ňom záleží. Chcela som, aby boli tohtoročné Vianoce výnimočné. Vyhľadala som najlepšiu fotografku, ktorá mala výborné referencie a jej fotografie boli neskutočne sexi, plné vášne, no zároveň veľmi decentné, presne také, aké som si pre môjho muža predstavovala. Ja som žena krv a mlieko, celý život to mám v hlave a iná už nebudem. Poprosila som fotografku, nech finálne obrázky vyretušuje, že chcem vyzerať čo najlepšie, bez nedostatkov, ktorých je na mojom tele dosť. 

Pod stromčekom si môj manžel našiel  krásne fotografie mňa, v spodnej bielizniVeľmi ho to potešilo a obaja sme mali radosť. O pár dní, som si našla správu od fotografky, ktorá mi akty fotila. V správe bol preposlaný text s podpisom môjho manžela. 

V správe stálo:

Dobrý deň, som manžel ženy, ktorej ste urobili album s krásnymi fotografiami. Nechcem, aby ste si v žiadnom prípade mysleli, že som na vás nahnevaný, ale chcel by som vám aj tak niečo povedať. 
Moju manželku poznám od jej osemnástich rokov a máme spolu dve krásne deti. Prešli sme si už všeličím a viem aj to, že moja žena mi darovala tieto fotografie preto, aby náš vzťah trošku okorenila. 
Občas sa sťažuje, že si pripadá neatraktívna, že by sa nečudovala, keby som pozeral po krajších ženách. Keď som ale otvoril album s fotografiami, moje srdce sa nachvíľu zastavilo. Fotografie sú samozrejme nádherné, ste naozaj talentovaná, ale na tých fotkách nie je moja žena. Všetko, čo je na nej krásne ste vymazali. Som si istý, že to bola práve ona, ktorá vás o to požiadala. Ale tým, že ste vyretušovali jej strie, zmazali ste tým aj stopy po tom, že nám porodila deti. Tým, že ste jej vymazali vrásky, zmazali ste aj dvadsať rokov spoločného smiechu a plaču. Keď ste jej vymazali celulitídu, vymazali ste tým aj jej lásku pre pečenie a všetko to dobré, čo spoločne milujeme. Viem, že ste spravili tú najlepšiu prácu, akú viete a vlastne vám tým chcem len poďakovať. Týmto som si uvedomil, že mojej žene nedávam najavo svoju lásku tak, ako by si to zaslúžila a že by som jej mal hovoriť to, aká je krásna a ako ju obdivujem oveľa častejšie. Počuje to tak málo, že vás musela požiadať, aby ste z nej spravili niekoho iného a to je tá posledná vec na svete, ktorú chcem. Takže vám ešte raz, za všetko ďakujem. 

Mohlo by vás zaujímať: Prečo dnešné vzťahy nevydržia tak dlho, ako vydržali vzťahy starších generácií: Čo si o tom myslíte vy?

Tento príbeh, stojí za zamyslenie nielen pre ženy, ale i pre mužov. Krásne sa v prvom rade musíme cítiť. Takže páni, cente si svoje polovičky za všekto, čo pre vás robia a milé dámy, cíťte sa krásne, pretože krásne ste. 

- Najčítanejšie -