Presunúť na hlavný obsah

Hviezdny babyboom pokračuje! Aj rok 2016 sa bude niesť v znamení celebritných tehuliek. Ktoré to sú?

Zahraničné celebrity

Zdá sa, že ani nový rok nebude chudobný na hviezdnych potomkov.

Anne Hathaway

„Na ten moment, keď budem matkou, som čakala od šestnástich,“ priznala sa oscarová hviezda periodiku The Telegraph. A konečne sa s manželom Adamom  Shulmanom dočkali. Tridsaťtriročná hviezda žiari ako už dávno nie a my jej samozrejme blahoželáme.

Prečítajte si: Hollywoodske bábätká, ktoré sa rozhodli prísť na svet v roku 2015: Z ktorých celebrít sú dnes už pyšní rodičia?


Candice Accola

Candice, ktorú diváci poznajú z populárneho seriálu Upírske denníky, sa novinkou o tehotenstve pochválila na svojom instagramovom profile. S manželom Joe Kingom sa tak už v najbližších mesiach budú tešiť z prvého spoločného potomka. 

Chrissy Teigen

Modelka a milovníčka varenia, Chrissy Teigen sa so svojím manželom, spevákom Johnom Legendom, taktiež tešia na príchod prvého potomka. A fanúšikom už prezradili, že to bude dievčatko.

Alexis Bledel

Hviezda seriálu Gilmorové dievčatá tento rok tiež privedie na svet svojho prvého potomka. Tridsaťštyriročná herečka spolu s manželom, kolegom Vincentom Kartheiserom, to na rozdiel od predchádzajúcich celebrít verejnosti tajili, kým sa dalo, ale na viacerých fotkách už svoje zväčujúce sa bruško Alexis neutají. 

Ivanka Trump

Dcéra miliardára Donalda Trumpa sa spolu s manželom Jaredom Kushnerom tešia na príchod tretieho spoločného potomka. Informácie o tehotenstve zverejnila krásna Ivanka taktiež na svojom instagramovom aj facebookovom profile.

Mohlo by vás zaujímať: Hviezdny babyboom medzi Slovenkami: Nela Pocisková, ale aj tieto ďalšie známe krásky sú tehotné, vedeli ste?

 

Arabella, Joseph and I have a very special announcement to make! Check it out on my Facebook page!

A photo posted by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

Bar Refaeli

Aj krásna modelka si vybrala na zverejnenie informácie o svojom prvom tehotenstve obľúbené sociálne siete. Na svoj profil však nezavesila fotku s bruškom, ale rovno tehotenský test. Vskutku originálny spôsob oznámenia.

 

2016 is going to be like.. Happy & Healthy New Year !

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe