Presunúť na hlavný obsah

Hviezdne obsadenie: DiCapriov zoznam mileniek láme rekordy, okrem anjelskych modeliek v ňom figuruje aj známa Češka!

Zahraničné celebrity

Všetky dámy majú spoločného menovateľa - ich milencom bol hollywoodky lámač ženských sŕdc - Leonardo DiCaprio. Inak sú takmer všetky dlhonohé blondínky, až na pár výnimiek.

Bridget Hall

S Leom tvorili pár v roku 1994, keď boli obaja tínedžeri túlajúci sa New Yorkom. Hovorí sa, že Leo túto krásku pripravil o poctivosť. A ozaj, to bola jeho prvá skúsenosť s modelkou Victoria´s Secret.

Naomi Campell

O rok na to si Leo začal s čiernou gazelou Naomi Campell. Bolo to v období, kedy všetky dievčatá mali v izbách na stene minimálne jeden plagát hviezdy Titanicu. Nech sa páči, modelka Victoria´s Secret číslo dva.

Kristen Zang

Leov dvojročný, mimoriadne vážny vzťah s touto modelkou, skončil podobne ako ostatné, no dvojica ostala výbornými priateľmi.

Claire Danes

Po boku Leonarda sa objavila v trháku Romeo a Júlia, no prácu si so známym Donchuanom preniesli aj domov. Neskôr Lea Claire označila za nezrelého pre vzťah.

Prečítajte si: Sexi fešák Leonardo DiCaprio konečne prehovoril: Toto má byť žena jeho snov!

Helena Christensen

Táto aférka trvala len niekoľko mesiacov. Leonardov „anjelik“ číslo 3.

Eva Herzigova

Táto modelka mala s hollywoodskym seladónom dvojmesačný románik v roku 1998. Hádate správne, modelka VS číslo 4, rodáčka z českého Litvínova.

Amber Valetta

Na túto herečku a modelku mal Leo zálusk už dlhšie. Preto dokonca zvolal svoj tím, aby mu dohodol s kráskou stretnutie. A slovo dalo slovo.

Gisele Bundchen

Milénium bolo prelomové v kariérach Leonarda i brazílskej krásky Gisele Bundchen. S Leom tvorili pár päť rokov, rozchádzali sa a schádzali. Nakoniec modelku VS prestalo baviť čakať na zásnuby a dala Leovi zbohom.

Mohlo by vás zaujímať: Čaká Hollywood ďalší rozvod? U najobľúbenejšej prominentnej dvojice sa najnovšie toto slovo skloňuje

Bar Refaeli

Šiestou kráskou, ktorá mala za sebou predvádzanie pre Leovu osudnú anjelsku značku, bola práve aktivistka Bar Refaeli. S tou sa prvýkrát stretol v roku 2005, vážne to medzi nimi začalo byť o dva roky neskôr, a v roku 2011 sa definitívne rozišli.

Anne Vyalitsyna

Ruská modelka, ktorá okrem Lea učarovala aj frontmanovi Maroon 5, Adamovi Levineovi. V poradí siedmy anjelik.

Blake Lively

Hollywoodska klebetnica bola s prelietavým Leom niekoľko mesiacov. Podľa známych to bolo jediné dievča po hercovom boku, ktoré vedelo variť.

Erin Heatherton

Modelka s anjelsky krásnou tvárou, bola Leovým rozptýlením na pár mesiacov, počas filmovačky „The Great Gatsby“. Ak dobre rátame, ôsma modelka Victoria´s Secret.

Toni Garrn

Nemecká modelka spĺňala všetky hercove požiadavky – dlhonohá blondínka s kontraktom známej značky s bielizňou. Mimochodom, deviata v jeho živote. Avšak, párik si dal zbohom pred dvomi rokmi. Tesne po tom, čo Lea nachytali opúšťať klub s dvadsiatimi kráskami.

Kelly Rohrbach

Mala byť vyvolenou! Jediná žena, ktorej Leo navliekol snubný prsteň. Ale ako to už v živote chodí, človek mieni, osud mení... Aj tejto krásnej blondínke dal Leo zbohom. Je otázne, či sa čakateľ na Oscara vôbec niekedy usadí. Nechajme sa prekvapiť. 

Viac o ich vzťahu nájdete tu: Táto šmrncovná sexica si omotala „baliča“ s neuveriteľnou charizmou: Herec z blond modelky padá do kolien!