Presunúť na hlavný obsah

Uhádnite, ktorej českej modelke a mamičke patrí toto závideniahodné telo!

Zahraničné celebrity

Česká modelka si užíva luxusnú dovolenku plnými dúškami a na internete sa chváli sexi fotkami.

Užíva si

Rodinná pohoda je na nezaplatenie. Vie o tom určite aj známa česká modelka, Simona Krainová, ktorá sa momentálne nachádza so svojím manželom,  dvomi synmi  a sestrou na luxusnej dovolenke v Dubaji. A že sa majú viac ako len dobre, dokazuje každodennými príspevkami na sociálnych sieťach.

Prečítajte si: Slovenky vs. Češky: Dara Rolins neprestáva prekvapovať, Daniela Peštová všetkým vytrela zrak, posúďte sami!

Má čo ukázať

Simona nemá problém zavesiť na svoje profily fotky v plavkách, vďaka čomu môže spôsobovať mnohým ženám mindráky. No na druhej strane, si to môže táto dvojnásobná matka dovoliť. Modelka, a to aj napriek tomu, že prah štyridsiatky prekročila už pred pár rokmi, má stále postavičku, ktorú jej aj dvadsiatničky môžu závidieť. A rovnakú závisť, tentokrát však u mužov, určite vzbudzujú aj fotky jej manžela, Karola Vágnera, ktorý sa svojou krásnou polovičkou tiež pravidelne chváli na Instagrame. 

No nič nie je zadarmo, a vie to aj krásna Simona, o ktorej je známe, že na sebe pravidelne maká. Preto skôr, ako si začnete hovoriť, že určite za to môže genetika a podobné výhovorky, si treba uvedomiť, že aj ona je človek z mäsa a kostí a dôkazom toho, že ak žena chce, môže vyzerať božsky aj keď už dávno nemá dvadsať. 

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie modelky ukázali, čo skrývajú pod šatami: Ich telá nemajú ani jedinú chybičku!

- Najčítanejšie -