Presunúť na hlavný obsah

Nahliadli sme do spální známych osobností. V tomto luxuse bývajú hollywoodske hviezdy

Bývanie

Patria medzi najštýlovejšie osobnosti a rovnako inšpiratívne sú aj ich príbytky. Tieto hviezdy sa môžu pochváliť bývaním snov.

Hniezdočko lásky

Žeby našla Taylor Swift konečne toho pravého? Zatiaľ všetko tomu nasvedčuje. A i keď sa každú chvíľu klebetí o rozpade vzťahu týchto dvoch umelcov, nič nie je potvrdené. Dvojica údajne spolu žije práve v tomto hniezdočku lásky, ktorého rekonštrukciu dokončili len nedávno. A ak by ste sa aj vy obzerali po niečom podobnom, rátať musíte minimálne s pätnásťmiliónovou investíciou. Taká je údajne cena tejto nehnuteľnosti. 

Luxus na predaj

Na skutočný luxus si potrpí aj latino diva, Jennifer Lopez, ktorá sa však toho príbytku rozhodla vzdať a ponúkla ho na predaj. A na čo všetko si príde majiteľ tejto vily s adresou priamo v Beverly Hills? Deväť spální, jedenásť kúpeľní, vlastné kino, bar aj kúpele. Samozrejmosťou je aj bazén, veľká záhrada a miesto na parkovanie takmer pre dvadsať hostí. A cena? Zhruba štrnásťmiliónov dolárov. 

Žienka domáca

Tak na tú sa môže hrať obľúbená herečka Jennifer Aniston vo svojom dome v Bel Air, ktorý seriálovú priateľku vyšiel na dvadsaťjeden miliónov dolárov. I keď na prvý pohľad nepôsobí tak honosne, verte, že za dverami tejto vily, ktorá bola navrhnutá už v roku 1965, sa skrýva veľký luxus. Výhľad na oceán, veľký bazén, domček pre hostí a mnoho ďalších, nepochybne závideniahodných vymožeností, ktoré si môže Jenn spolu s manželom dennodenne užívať. 

Prečítajte si: Wau, to sú klenoty! Pozrite si skvosty, ktoré zdobia ruky známych osobností a vyberte ten NAJ

Mladá a bohatá

Kylie Jenner sa vie o seba postarať. A zabezpečiť si aj bývanie, ktoré bude zodpovedať jej postaveniu. Svoju prvú nehnuteľnosť si kúpila len pred pár mesiacmi a údajne úplne sama! Na rozlohe 450 metroch štvorcových môžete nájsť päť spálni, vírivku, šesť kúpeľní, domáce kino aj bazén. A adresa? Známa štvrť Calabasas, len pár metrov od sestier Khloe a Kourtney. 

VIDEO: Pozrite si, v akom luxuse býva mladá Kylie Jenner

Koho nehnuteľnosť sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 136 ľudí

- Najčítanejšie -