Presunúť na hlavný obsah

Erotická poviedka: Výlet, ktorý mal byť oslavou nášho výročia, sa skončil sexuálnou katastrofou...

Erotické poviedky

Naše dobrodružstvo sa začalo trošku inak, než som si to predstavovala, ale s Erikom na tento výlet budeme ešte dlho spomínať...

Všetko je naplánované, môžeme vyraziť na tri dni do Budapešti. Tu sme sa s Erikom zoznámili, tak mi napadlo, že by to bolo celkom romantické gesto, osláviť naše piate výročie práve v tomto krásnom meste. Moje šoférske schopnosti sú vykompenzované mojou charizmou, čo znamená, že šoférovanie nie je moja silná stránka. Nechcela som ale, aby musel šoférovať môj priateľ, aby si konečne aj on oddýchol. 

Prečítajte si: Erotická poviedka: Splnila som priateľovi jeho sexuálny sen. Náš vzťah to posunulo do inej dimenzie...

Rozhodli sme sa, že pôjdeme vlakom. Kúpila som v predstihu lístky, objednala hotel a trojdňový výlet sa mohol začať.  S Erikom sme necestovali vlakom od našich školských čias, čo bude už desať rokov. Tešili sme sa z toho viac ako z pobytu v Budapešti. Nachystala som nám povinnú študentskú výbavu, čiže fľašu vína a obložené chleby. 

Vonku už bola tma

Cestovali sme večerným spojom, vlak bol z polky plný. Šťastie bolo, že sme mali kupé sami pre seba a mohli sme si tak spraviť pohodlie, vyložiť nohy, otvoriť fľašu a začať krásny víkend. Vo vlaku bol ruch, ľudia sa pravdepodobne tak ako my, tešili na voľné dni. Revízor prišiel už po desiatich minútach, ako sme si nasadli do vozňa. Skontroloval lístky a poprial pekný večer, veľmi milý pán. Erik a ja sme sa pustili do vína a rozmýšľali sme, čo všetko chceme v Budapešti stihnúť. Vonku už bola tma, cez okná sa len z času na čas mihli svetlá z vlakových staníc, ktoré sme obchádzali. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotická poviedka: Sex s dvoma mužmi som si predstavovala úplne inak...

Vlakové ´rošošo´

Čo iné, ako pikantné myšlienky, nám mohlo skrsnúť v hlave. Po litri vína ma začal Erik chytať za stehná, hladkať po celom tele a ja som vedela, že bude mať bláznivý nápad. Vytiahol z kufra jeho veľký zimný kabát a prehodil ho cezo mňa. Pod ním ma začal vyzliekať až som skončila úplne nahá. Udialo sa to celé veľmi rýchlo a mne sa to tak páčilo. Obaja sme boli takí vzrušení, že sme si neuvedomovali, že v každej chvíli môže niekto prísť. Priateľ mal stiahnuté nohavice a ja som bola pod jeho kabátom úplne nahá
Sadla som si na neho s rozkročenými nohami a vlakové dobrodružstvo pokračovalo. Obaja sme boli ako za starých čias, kedy sme to robili všade a vždy, keď sa nám zachcelo. Adrenalín v nás len umocňoval našu túžbu. 

Prečítajte si: Erotická poviedka: Keď som zistila, s kým dva roky spávam, zrútil sa mi celý svet...

Zobudili sme sa po hodine a pol. Erik bol v polohe ležmo, so stiahnutými nohavicami a ja som sedela vedľa neho, kabát zakrýval len moju spodnú časť tela, takže brucho a prsia boli celé odhalené. Oproti nám sedel starší pán, ktorý si čítal knižku s maďarským názvom. Keď som sa na nás dvoch pozrela, prišlo mi nevoľno a chcela som sa prepadnúť pod zem. 
Lámavou slovenčinou povedal, že nám revízor odkazuje, aby sme sa aspoň obliekli, nebolo náš možné zobudiť. Ja som začala budiť môjho polo oblečeného priateľa a cez seba som prehodila kabát a zapla som ho až po krk. Erik sa konečne zobudil a vyskočil, ako keby do neho udrel blesk. Oblečený bol za sekundu a pánovi sa začal ospravedlňovať. Ja som si podvíhala moje veci zo zeme a utekala sa prezliecť na toalety, aj keď to bolo už vlastne jedno, kde sa budem prezliekať. 

Naše dobrodružstvo sa začalo trošku inak než som si to predstavovala, ale s Erikom na tento výlet budeme ešte dlho spomínať. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus