Presunúť na hlavný obsah

Vojna predností: Hviezdy opäť poodhalili ich sexi stránku, wow, to je pohľad!

Zahraničné celebrity

Zmyselné dámy svetového šoubiznisu presne vedia, ako zaujať. Ich dokonalé telá a krivky vzbudzujú fantáziu nejedného fanúšika.

Elsa Holsk

Dokonale ju vystihuje označenie anjelik, čo má aj v náplni práce. Modelka Victoria´s Secret zverejnila takýto sexi záber – a nikoho z mužského osadenstva nenechal chladným!

Blac Chyna

Partnerka Roberta Kardashiana a večná rivalka Kylie Jenner sa takýmto spôsobom snaží zvýšiť predaj ponožiek z dielne brata slávny Kardashianiek. Aj toto je spôsob, ako na to! 

Rihanna

Táto barbadoská diva rada predvedie božské telo, ktoré jej nadelila štedrá príroda. Ukážkový zadok, štíhly driek a prsia „do ruky“ učarovali nejednému mužovi. Nedivíme sa.

Prečítajte si: Najsexi speváčka je stelesnením ženy snov: Dámy, v tomto všetkom by sme sa Rihannou mali inšpirovať!

Bella Hadid

Sestra známej modelky Gigi Hadid naberá na popularite aj vďaka údajnému romániku so spevákom Justinom Bieberom. Jedno sa jej však nedá uprieť – Bella a jej postava sú rozhodne neprehliadnuteľné!

Rita Ora 

Blond kráska v poslednej dobe viac prekvapuje svojimi obnaženými snímkami ako speváckymi počinmi. Jej postava je však viac ako len závideniahodná, čo poviete? A o jej prednostiach ani nehovoríme!

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Rita Ora ako ste ju ešte nevideli: Na posledných snímkach je šialene sexi!

Emily Ratajkowski

Táto tmavovlasá modelka sa stáva novodobou ikonou, čo sa týka rafinovanej ženskej sexuality. Je nežná, nie je prvoplánová a najmä, je nekonečne sexi. Koniec koncov, aj s uterákom na hlave...

Prečítajte si: Zmyselná sexica pobláznila tisíce mužov na celom svete: Fotografia zo súkromia vás však poriadne prekvapí!

 

- Najčítanejšie -