Presunúť na hlavný obsah

Kate Winslet kedysi a dnes: Z ryšavej bacuľky sa stala jedna z najkrajších žien Hollywoodu

Zahraničné celebrity

Zreje ako víno! Presne to by sme mohli povedať o oscarovej herečke Kate Winslet, ktorá svojou premenou vyráža dych.

Obdivuhodná premena

Štyridsaťročná rodáčka z Veľkej Británie je už roky jednou z najobdivovanejších hviezd Hollywoodu. A to aj napriek tomu, že nikdy nepatrila medzi typické „krásky“, ktoré vďaka vzhľadu napĺňajú titulky magazínov či získavali významné filmové úlohy. Bucľatá tvárička, ryšavé vlasy a oblé krivky, to dlhé roky charakterizovalo Kate Winslet. No nedostatok sexepílu sa herečka snažila vykryť svojim talentom. A veľmi úspešne.

V roku 2009 sa Kate mohla tešiť z ceny, po ktorej túži každý herec. Svojho prvého Oscara si odnášala za stvárnenie hlavnej postavy v snímke Predčítač, čo výrazne posunulo jej kariéru ešte vyššie. A spolu s cenou aj vzhľad, ktorým Kate šokuje na každej jednej akcii. Samozrejme, v dobrom slova zmysle. Obľúbená hviezda jednoducho zreje ako víno a z roka na rok vyzerá lepšie a lepšie. Naposledy vyrazila dych svojím vzhľadom na udeľovaní cien BAFTA, kde sa opäť tešila aj zo zisku ceny pre najlepšiu herečku. A všetko napovedá tomu, že tento rok sa zo zisku pozlátenej sošky bude Kate tešiť znova. 

Prečítajte si: Hollywoodske hviezdy, ktoré zastavili čas: Wau, veď tie vyzerajú stále rovnako. Posúďte sami

Kate a Leo opäť „spolu“

No niektoré veci sa nemenia ani po toľkoých rokoch. Máme na mysli vzťah Kate s Leonardom DiCapriom. Kariéra oboch odštartovala legendárnym filmom Titanic, vďaka ktorému vzniklo medzi dvojicou priateľstvo, ktoré trvá dodnes a potvrdzujú to aj snímky z akcií, na ktorých obaja herci preberajú jednu cenu za druhou a so širokým úsmevom na tvári pózujú jedna radosť. A o náklonnosti medzi hviezdami svedčí aj vyhlásenie samotnej Kate, ktorá sa odmieta pridať k bojkotu Oscarov pre farebnú nerovnosť medzi nominovanými, práve kvôli Leovi. Vraj ho má až príliš rada na to, aby to urobila. Tomu hovoríme priateľstvo. 

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite si osem najkrajších rób z odovzdávania cien SAG Awards! Ktoré hviezdy zabodovali na plnej čiare?

Leo a Kate v roku 1997...

... a dnes

 

- Najčítanejšie -