Presunúť na hlavný obsah

Známa slovenská tanečnica pozná spôsob ako byť čo najsexi: Tieto pohyby vás o tom presvedčia!

Slovenské celebrity

Či už sa chcete len vytancovať, alebo vytvarovať vaše telo, tanec je dobrá voľba.

Keď sa spojí exotika s talentom, výsledok môže byť aj takýto. Krásna Vierka Ayisi je dôkazom toho, že aj v mladom veku si vieme ísť za svojim a malými krôčikmi si tak plniť naše sny

Vierka mala k tancu a aj k deťom vždy blízko a tak sa jej myšlienka spojiť tieto dve príjemné veci stala skutočnosťou. Dnes už precvičuje jej obľúbené tanečné štýly vo vlastnej škole Dance Station, kde jej pomáha aj otec Fredy Ayisi

Mohlo by vás zaujímať: 9 najefektívnejších cvičení na chudnutie: Tieto vám podľa trénera pomôžu zhodiť kilá najrýchlejšie!

Jeden z najlepších pohybov pre náš zadoček a brucho jeBrazil Butt Lift a Twerking, aj tento tanec sa dá ľahko naučiť, stačí raz vyskúšať a potom to pôjde samo, odporučila nielen nám talentovaná Vierka.

Čo odporúča tanečníčka? 

Deti tanec milujú, tak ako aj dospelí. Na tomto športe je najlepšie to, že si tu každý nájde to svoje. Ak chcete vytvarovať postavu vy, alebo dostať z detí prebytočnú energiu, je to jedna z najúčinnejších ciest. Mladá a krásna tanečnica odporúča tanec mladým ľuďom, mamičkám, dievčatám i chlapcom. Rôzne tanečné štýly nám opísala Vierka vo videu pod článkom, nájdete si v nich práve ten svoj?

„Či už sa chcete len vytancovať, alebo vytvarovať vaše telo, tanec je dobrá voľba,“ odporúča skúsená a talentovaná Vierka Ayisi.

Pozrite si: Neuveriteľná premena za krátky čas: Čo presne musíte urobiť, aby vaše telo vyzeralo takto?

VIDEO: Vierka Ayisi odporúča tanec deťom i dospelým. Vybrať si môže každý

VIDEO: Malá ukážka z hodín tanca s talentovanou Vierkou

- Najčítanejšie -