Presunúť na hlavný obsah

Po čom už ženy siahli, keď po ruke nebol vibrátor: Niektoré predmety by ste naozaj nečakali...

Sex

Mimochodom viete, na čo boli pôvodne používané vibrátory? Slúžili ako...

Jedna „pikoška“ ihneď na úvod. Viete na čo boli pôvodne používané vibrátory? Slúžili ako medicínska pomôcka pre doktorov, ktorí sa pomocou stimulácie žien snažili zistiť príčinu choroby. Manuálne stimulovanie ich už unavovalo, tak bol vymyslený vibrátor. Bravo!

Dnes už túto vecičku poznáme len na jeden účel a to uspokojiť ženu. Nežné pohlavie bolo odjakživa veľmi vynaliezavé, čoho dôkazom sú aj tieto výpovede žien. Keď nemali po ruke ich obľúbený vibrátor, niekedy siahli po naozaj kurióznych veciach, veď posúďte sami.

Mohlo by vás zaujímať: Čo o vašom partnerovi prezrádza obľúbená sexuálna poloha? Nielen misionári zostanú prekvapení

Veronika (30): „Ešte keď som nepodľahla čaru vibrátora, mala som dve obľúbené domáce pomôcky, ktoré ale naozaj stáli za to a vždy ma vedeli zaručene uspokojiť. Prvou bola elektronická zubná kefka. Okrem toho, že jej veľkosť mi sadla, dokonca aj vibrovala. Bola s ňou vždy neskutočná zábava. Keď som povedala môjmu priateľovi, čo používam na uspokojenie, na druhý deň mi kúpil vibrátor. Asi si myselel, že tú kefku používam aj na zuby. Druhou overenou vecičkou je moja kefa na vlasy. Teda samozrejme jej druhá časť. O tomto som radšej priateľovi už nepovedala.“

Najviac zabodovala...

Natália (36): „Ešte stále to občas robím, aj s priateľom. Našim najobľúbenejším zdrojom pre erotické pomôcky býva naša záhrada. Pamätám si, ako som minulý rok prišla do postele s kláskom kukurice a navliekla som na ňu kondóm. Zo začiatku to bol zvláštny pocit, ale nielen mne, ale i môjmu manželovi sa táto pomôcka veľmi zapáčila. Vyskúšali sme to aj s uhorkou a dokonca aj s menším baklažánom. U mňa však najviac zabodovala práve kukurica.“

Mohlo by vás zaujímať: 5 kurióznych predstáv, na ktoré muži myslia počas masturbácie: Tu je malá ochutnávka z ich súkromia!

Nikol (28): „Ja som veľmi útla a priznám sa, že aj s partnermi som mala vždy problém. Moja extrémne úzka vagína bola pre mňa niekedy veľkou prekážkou pred rozkošou. Väčšinou ma pri sexe všetko bolelo, preto som skúšala nájsť najlepší rozmer, ktorý mi bude vyhovovať a ktorý ma bude uspokojovať. Pri chlapoch som si až tak vyberať nemohla, ale čo sa týka pomôcky, ktorá mi sadla, je to banán. Možno to znie ako klišé, ale stredne veľký banán so mnou robí divy. Preto sa na mojom stole musí vždy nachádzať." Nikol ho teda nemá len na raňajky, ale občas ho použije aj pri zaspávani...

Dokonca i páni majú svoje skúsenosti s domácimi pomôckami, preto sme sa rozhodli pridať sem jednu, ktorú si nevie vynachváliť a neuveríte, ale má mnoho spoločného s jednou zo ženským pomôcok.

Prečítajte si: Sex je súčasťou vzťahu: Ako často ho potrebujú muži a ako je to so ženami? Odpovede vás prekvapia...

Páni nezaostávajú

Daniel (30): Keď som nemal partnerku a mal som chuť na sex, samozrejme som to ako každý zdravý chlap robil rukou. Keď som chcel ale z času na čas vyskúšať zmenu, našiel som dobrý tip na uspokojenie. Z banánu som štvrtinu odkrojil, a banán zo šupky vytlačil. Zostala mi vlastne tuba z banánovej šupky, ktorá presne sadla na môj penis. Ešte stále tento ´zlepšovák´ občas použijem."

TIP: Nemáte doma žiadnu pomôcku? Vyberte si vibrátor podľa toho, čo máte najradšej.