Presunúť na hlavný obsah

Modrá nádej pre jarný šatník: S týmito kúskami budete pôsobiť sviežo a šmrncovne!

Súťaže

Modrá bude túto jar nevyhnutnou súčasťou takmer každého šatníka.

Jej odtiene zaručene očaria väčšinu z nás aj vďaka symbolickému spojeniu s podmanivou morskou hladinou, či nekonečnými nebeskými výšinami.

Inšpirácia stredomorským pobrežím sprevádza celú kampaň tejto populárnej britskej značky. Osviežujúca vzdušnosť, čisté línie a hrejivé lúče prenikajú priamo k vám a už teraz vás dokážu naladiť na jarnú pohodu a tešiť sa na horúce letné noci. Či už žiarivo azúrová obloha, alebo tmavé hĺbky oceánu, všetky odtiene z modrej palety, ktoré bezpochyby evokujú slnečné dni, sa premietli do najnovšej kolekcie F&F!

Jarná dámska kolekcia F&F 2016 prichádza v znamení minimalistických strihov a neprehliadnuteľných farieb – mangovo žltá, oranžovo červená, nežná fuksiová a už spomínaná modrá hneď v niekoľkých odtieňoch ako najvýraznejší prvok celej sezóny. Široké spektrum modrej bude tentokrát prevládať nad vzormi, potlačami i jednoduchými kúskami. Nechajte sa viesť a modrú ako základnú farbu jarného šatníka, rôzne kombinujte. V prípade svetlého aj tmavého denimu siahnite po neutrálnych tónoch ako sú béžová a sivá, prípadne po monochromatickej dvojici bielej s čiernou. Námornícku modrú doplňte kontrastne žltou, svetlo modrou, alebo tyrkysovou a zelenou. Parížska modrá sa zase bude skvelo vynímať popri fuksiovej, oranžovej a tehlovo červenej. Rovnako sa nebojte ani nápaditosti doplnkov či topánok. 

Pánska kolekcia F&F na jarnú sezónu doslova vyzýva k neviazanosti a experimentom - námornícky šmrnc neformálnych košieľ s krátkym rukávom a jemnými vodorovnými prúžkami, kombinácia krátkych nohavíc so sakom z ľahkého materiálu, alebo formálnejší, ale ľahký, svetlo modrý ľanový oblek, doplnený bielou košeľou bez goliera.
Privítajte jar v modrom s najnovšou kolekciou F&F!


Súťaž:

Ak správne odpoviete na súťažnú otázku, päť z vás vyhrá poukaz v hodnote 50 EUR v predajniach F&F.

Súťažná otázka: Ktorá farba by mala túto jar dominovať v našich šatníkoch? 
1. Biela
2. Zlatá
3. Modrá

Súťaž bola ukončená 3.3.2016.

Výhercovia:

Zuzana Ličakova, Prešov

Stanislav Kučo, Lednické Rovne 

Ing. Juliana Šurkovská, Komárov

Anna Nagyová, Bratislava 

Andrea Smutňáková, Dlá nad Oravou 

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -