Erotické poviedky: Vyskúšali sme s priateľom polohu, ktorá ho takmer pripravila o ...

V ten večer, mal môj priateľ v rozkroku už len ľadové obklady a na druhý deň sme museli utekať na...

Prednedávnom sme si prešli takou menšou šokovou terapiou, keď sa nám pritrafila pri milovaní nehoda

Prednedávnom sme si prešli takou menšou šokovou terapiou, keď sa nám pritrafila pri milovaní nehoda

Zdroj: Profimeda

Mám výnimočného priateľa. Teda aspoň v tom, že zo žiadneho zranenia nerobí horor a že obyčajná chrípka ho nepoloží na dva týždne do postele, ako to býva s väčšinou mužskej populácie. Už som zažila aj takých. Päť dní som varila vývary, šúpala pomaranče a nosila obklady, len aby chlapovi ako hora, prestal tiecť soplík. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Toto pri sexe nikdy nerobte. Ja som to vyskúšala a už nikdy viac..

Dávid bol ale z iného cesta. Asi preto, lebo má zahraničné korene, možno niektoré národnosti znesú viac, možno ich prah bolesti je o niečo vyšší, než ten slovenských junákov. Dávid a ja, sme spolu už takmer rok, no zdá sa mi, že to je snáď večnosť. Poznáme jeden druhého, všetky naše klady i zápory. On na mne nemá rád moju nezodpovednosť, ja na ňom jeho prehnanú veľkorysosť k nepotrebným veciam, tak ako sú napríklad tri telefóny, televízor v každej miestnosti, najnovšie elektronické „vychytávky“. 

K mojej nezodpovednosti...

Milujem na ňom ale jeho schopnosť vypočuť človeka, a vžiť sa do jeho situácie. Na muža je naozaj veľmi empatický, čo si na ňom cením asi najviac. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Prehrala som súťaž, no zabezpečilo mi to sexuálny zážitok, na ktorý nezabudnem

K tej mojej nezodpovednosti by som sa tiež vedela vrátiť. Vo všetkom mám strašný neporiadok, čo sa týka účtov, dokladov, drogérie, až po skrinku s panvicami. Ja pre zmenu nie som typická žena a tak sa aspoň dopĺňame. V sexe si s ním rozumiem snáď najlepšie zo všetkých bývalých partnerov a máme ho v podstate ako hobbi. 

Muselo to naozaj zabolieť...

Prednedávnom sme si prešli takou menšou šokovou terapiou, keď sa nám pritrafila pri milovaní nehoda. Boli sme rozvášnení, niečo sme predtým aj vypili a ja som sa cítila, ako keby som bola odtrhnutá z reťaze. Skočila som na neho, pretože ma vzrušovalo to, že je vzrušený on. Dávid miluje polohu, keď som na ňom. Vždy sa mi pozerá do očí a jemne ma chytá za môj vrkoč, ktorý pravidelne nosím. 

Prečítajte si: Muž vyskúšal zázračnú pilulku: To, čo prišlo potom, by som nikdy nečakal

Boli sme v tom najlepšom, keď mi v hlave skrsla myšlienka, že v polohe v ktorej práve som sa otočím, aby som bola Dávidovi chrbtom. V tej chvíli, ako som to spravila, strašne zvrieskol a odhodila ma zo seba. Spravila som nekontrolovateľný pohyb, ktorý pravdepodobne musel veľmi zabolieť. 

V ten večer, mal môj priateľ v rozkroku už len ľadové obklady a na druhý deň sme museli utekať na pohotovosť, pretože , jeho pýcha mu mierne povedané opuchla. Našťastie to nebolo vážndejšie zranenie. Dnes je už v poriadku, no pre istotu žiadne nekontrolované pohyby už odvtedy nerobím. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba