Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Vyskúšali sme s priateľom polohu, ktorá ho takmer pripravila o ...

Erotické poviedky

V ten večer, mal môj priateľ v rozkroku už len ľadové obklady a na druhý deň sme museli utekať na...

Mám výnimočného priateľa. Teda aspoň v tom, že zo žiadneho zranenia nerobí horor a že obyčajná chrípka ho nepoloží na dva týždne do postele, ako to býva s väčšinou mužskej populácie. Už som zažila aj takých. Päť dní som varila vývary, šúpala pomaranče a nosila obklady, len aby chlapovi ako hora, prestal tiecť soplík. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Toto pri sexe nikdy nerobte. Ja som to vyskúšala a už nikdy viac..

Dávid bol ale z iného cesta. Asi preto, lebo má zahraničné korene, možno niektoré národnosti znesú viac, možno ich prah bolesti je o niečo vyšší, než ten slovenských junákov. Dávid a ja, sme spolu už takmer rok, no zdá sa mi, že to je snáď večnosť. Poznáme jeden druhého, všetky naše klady i zápory. On na mne nemá rád moju nezodpovednosť, ja na ňom jeho prehnanú veľkorysosť k nepotrebným veciam, tak ako sú napríklad tri telefóny, televízor v každej miestnosti, najnovšie elektronické „vychytávky“. 

K mojej nezodpovednosti...

Milujem na ňom ale jeho schopnosť vypočuť človeka, a vžiť sa do jeho situácie. Na muža je naozaj veľmi empatický, čo si na ňom cením asi najviac. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Prehrala som súťaž, no zabezpečilo mi to sexuálny zážitok, na ktorý nezabudnem

K tej mojej nezodpovednosti by som sa tiež vedela vrátiť. Vo všetkom mám strašný neporiadok, čo sa týka účtov, dokladov, drogérie, až po skrinku s panvicami. Ja pre zmenu nie som typická žena a tak sa aspoň dopĺňame. V sexe si s ním rozumiem snáď najlepšie zo všetkých bývalých partnerov a máme ho v podstate ako hobbi. 

Muselo to naozaj zabolieť...

Prednedávnom sme si prešli takou menšou šokovou terapiou, keď sa nám pritrafila pri milovaní nehoda. Boli sme rozvášnení, niečo sme predtým aj vypili a ja som sa cítila, ako keby som bola odtrhnutá z reťaze. Skočila som na neho, pretože ma vzrušovalo to, že je vzrušený on. Dávid miluje polohu, keď som na ňom. Vždy sa mi pozerá do očí a jemne ma chytá za môj vrkoč, ktorý pravidelne nosím. 

Prečítajte si: Muž vyskúšal zázračnú pilulku: To, čo prišlo potom, by som nikdy nečakal

Boli sme v tom najlepšom, keď mi v hlave skrsla myšlienka, že v polohe v ktorej práve som sa otočím, aby som bola Dávidovi chrbtom. V tej chvíli, ako som to spravila, strašne zvrieskol a odhodila ma zo seba. Spravila som nekontrolovateľný pohyb, ktorý pravdepodobne musel veľmi zabolieť. 

V ten večer, mal môj priateľ v rozkroku už len ľadové obklady a na druhý deň sme museli utekať na pohotovosť, pretože , jeho pýcha mu mierne povedané opuchla. Našťastie to nebolo vážndejšie zranenie. Dnes je už v poriadku, no pre istotu žiadne nekontrolované pohyby už odvtedy nerobím. 

- Najčítanejšie -