Presunúť na hlavný obsah

Príprava markizáčky Veroniky Ostrihoňovej na jej veľký deň: Nevesta prezradila detaily z blížiacej sa svadby!

Slovenské celebrity

Veľký deň markizáčky Veroniky Ostihoňovej sa blíži. Jednu dilemu už má za sebou, výber svadobného make-upu.

Obľúbená markizáčka Veronika Ostrihoňová sa už v septembri stane pani Cifrovou. Krásna blondína nenecháva nič na náhodu a minimálne jednu dilemu už má za sebou a to, svadobný make-up. Výber bol jednoznačný a Veronika sa s ním stotožnila okamžite. 

Prečítajte si: 5 lookov ako vyzerať doslova božsky: Nechajte sa inšpirovať krásnymi Slovenkami!

Jemné farebné tóny a prirodzenosť. To bola požiadavka budúcej nevesty. „Naturálny make-up mám vo všeobecnosti rada. Keď nemusím, tak sa v súkromnom živote príliš nelíčim. Preto som chcela, aby som aj pri svadobnom líčení zostala prirodzená,“ prezdradila Veronika.

Mohlo by vás zaujímať: Účesy z Plesu v opere: Aké vlasové stylingy dominovali tohtoročnému plesu?

O dokonalé spojenie krásy a prirodzeného make-upu sa postarala vizážistka Zuzana Šutjaková za Make-up-Studio, ktorá je profesionálkou na slovo vzatou. „Svadobné líčenie by malo spĺňať základnú podmienku a to je elegancia a prirodzenosť. Pod prirodzenosťou nie je myslené, že nevesta nemá mať žiadny make-up, alebo len špirálu,“ vysvetlila podstatu prirodzeného make-upu Zuzana Šutjaková

V jednoduchosti je krása

Keď ma Zuzka líčila, bolo to dokonalé a precízne. Presne také, ako každá nevesta potrebuje,“ vyjadrila sa Veronika k jej svadobnému make-upu. Vizážistka Zuzana Šutjaková vidí prirodzené svadobné líčenie nielen na Veronike jasne. 

Prirodzenosť znamená, že celková vizáž má pôsobiť sviežo, s miernym prirodzeným odleskom, prirodzene opáleným nádychom a zvýraznením našich dominantných čŕt.  Oči, obočie, pery, v prirodzených odtieňoch našej farby pleti. Teda od vanilkovej, béžovej, cez škálu hnedých až po čiernu farbu, čo sa týka očí,“ a presne toto sa podarilo vystihnúť aj na skúške líčenia budúcej nevesty. 

Mohlo by vás zaujímať: Krásne obočie ako zo salónu si môžete vykúzliť aj doma: Takto jednoducho sa vám to podarí!

 

Svadobné šaty

Jednou z najdôležitejších súčastí veľkého dňa, sú okrem dokonalého make-upu, samozrejme svadobné šaty. „Návrhy šiat ešte nemáme, ale vybrala som si návrhára. Bude to Boris Hanečka a čoskoro sa pustíme do tvorenia,“ prezradila Veronika. S Borisom Hanečkom už svoju skúsenosť má, keďže jej plesové šaty boli práve z jeho dielne. 

Čo na to Sajfa?

Budúci ženích bol krásou svojej nastávajúcej skutočne očarený. Bez komentára, nemám slov", tak sa k výzoru svojej milovanej Veroniky, vyjadril na svojej sociálnej sieti Matej Sajfa Cifra

Dokonalá jemná a prirodzená vizáž

1.    Púder COLOUR-PIGMENTS-CITRINE, 2. Púder EXTRA-FINE, 3. Bronzer LUMIERE, 4. Kompaktný púder EARTH (Make-up-Studio)

1.    Umelé mihalnice, 2. Sada na úravu obočia, 3. Očné tiene EYE COLLECTION NATURAL BEAUTY, 4. Očná linka SPARKLING BLACK (Make-up-Studio)

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus