Presunúť na hlavný obsah

Manželka Dana Dangla čoraz viac púta pozornosť: Keď uvidíte nedávnu foto zo spoločnosti, poviete si, wow!

Slovenské celebrity

Úspešný herec, scenárista a režisér Daniel Dangl má po svojom boku naozaj okúzľujúcu dámu. Beáta Danglová sa s ním v spoločnosti objavuje čoraz častejšie.

Jeden z našich najúspešnejších režisérov, Dano Dangl je na pohľad čoraz viac spokojnejší. Popri pracovných úspechoch, ktorých dosahuje naozaj neúrekom, ho robí šťastným aj manželka Beáta. Dvojica má spolu dve deti - Olivera a Lauru. Napriek tomu, že sú spolu už niekoľko rokov zosobášený, v posledných mesiacoch doslova žiaria obidvaja.

Okúzľujúca manželka a zodpovedná mama

Dano Dangl sa zapísal do povedomia ako ten, kto má na svedomí tie najvtipnejšie relácie či seriály z domácej produkcie. Málokto ale vie, že do svojej, dnes už manželky, sa zamiloval doslova na prvý pohľad a požiadal ju o roku už po roku známosti. Dvojica, pre ktorú práca bola zároveň životným štýlom, je dôkazom toho, že kariéra a rodina sa dá pohodovo skĺbiť. Málokto totiž vyžaruje takú harmóniu ako oni dvaja.

Prečítajte si krátky rozhovor: Herec Dano Dangl: Slovensko podceňujem zbytočne

Štýl, ktorým v spoločnosti prekvapuje

Beátu mnohí zaregistrovali pred rokom na Plese v opere, kde svojím výberom róby a vzhľadom očarila natoľko, že sa prebojovala v rámci kráľovnej večera do prvej trojky. Rok na to táto sympatická dáma pútala pozornosť opäť. My však musíme povedať, že aj mimo červeného koberca a spoločenských udalostí vyzerá Beáta naozaj úchvatne. Jej štýl nabral na obrátkach a svojimi outfitmi inšpiruje nejednu ženu. Vek ženy by sa síce prezrádzať nemal, no Beáta, ktorá smeruje k štyridsiatničkám vyzerá naozaj mladistvo. 

Neprehliadnite: Pozrite si, v čom pred rokom zažiarila Beáta Danglová na Plese v opere: Vyzerala úchvatne!

Jej štýl je mimoriadne zaujímavý a Beáta spomedzi doplnkov volí väčšinou luxusnejšie kúsky, ktoré pochádzajú z najnovších kolekcií. My jej to len tíško závidíme a tešíme sa, že v našom šoubiznise máme niekoho nového, koho štýl môžeme sledovať a prinášať vám ho ako inšpiráciu. 

- Najčítanejšie -