Presunúť na hlavný obsah

Slovenka s dokonalým telom prezradila, ako sa dopracovať k postave snov a ako si ju udržať čo najdlhšie!

Súťaže

Buď chceš, alebo nechceš. Všetko ostatné sú len výhovorky.

Aj keď je Sabína stále radená medzi amatérskych športovcov, jej úspech mal raketový štart. O tom, aký je fitness šport a čo všetko so sebou prináša, vám prezradí Sabína Pleváková. Ak sa zapojíte do súťaže o skvelé fitness ceny, ktorá je pod článkom, váš cieľ k dokonalej figúre môže byť o krok bližšie. 

Trvalo to rok...

Prvé úspechy sa dostavili veľmi rýchlo. Myslím si, že to je z časti aj tým, že som vystihla dobu. Na začiatku bývalo na Slovensku v tejto kategórii okolo 10 súťažiacich. Už na medzinárodnej scéne som sa stretla s tridsiatimi konkurentkami a získala som bronz." To bola prvá veľká súťaž rok po tom, ako sa Sabína rozhodla súťažiť.

Čo o fitnesse ľudia netušia? 

Nie je to len o držaní disciplíny a pravidelnej návšteve posilňovne. Ako tvrdí Sabína: „Je to podriadenie celého života od rána do večera vášmu celoživotnému cieľu. Prispôsobujete tomu rodinné oslavy, dovolenky, prácu, domácnosť, naozaj celý život. Mám šťastie, že mám pri sebe partnera, ktorý je tomuto životnému štýlu naklonený.“

Prsné implantáty sú u fitnessiek už bežná vec, je to ale nutnosť? 

Bohužiaľ cvičením nám prsia miznú, keďže väčšinu prirodzeného objemu tvoria tukové bunky, no nemyslím si, že je to nevyhnutnosť."  Fitnesska zdôrazňuje, že pri takomto rozhodnutí dôležité, aby si žena vybrala dobrého chirurga. Ja som práve toto podcenila pri prvej operácii a s výsledkom som vôbec nebola spokojná. Druhú operáciu som absolvovala u pána doktora Mudr. Patrika Paulisa, ktorý mi naozaj pomohol dať všetko do poriadku."

Ako sa motivuješ, keď sa ti napríklad nechce ísť cvičiť?

Poradila by som všetkým čitateľkám,  aby si stanovili cieľ, aj keby to mala byť len dovolenka. Čas uteká veľmi rýchlo a človek sa nenazdá a dva mesiace sú fuč. Ale pokiaľ ich dokážete využiť, verte mi, že za dva mesiace sa dajú spraviť doslova zázraky, len to treba mať na pamäti."

Tvoj trik pre udržanie sa vo forme, okrem pravidelného cvičenia je?

Neverte každej diéte v časopise. Rozmýšľajte nad tým, než sa do niečoho pustíte, a hlavne si pamätajte, že dôležité v úspešnom ´dietovaní´ je jesť." Jedzte mnoho druhov zdravých potravín v menších porciách a častejšie. Tak znie rada úspešnej fitnessky. 

Fitness mi dal naozaj veľa. Môj život sa kompletne otočil a  našla som zmysel života a od toho sa odráža už všetko v ňom."

Súťažte s nami o tieto skvelé ceny: Knižka Z FITKA do KUCHYNE 3 a fantastický Fitness Diár

Súťaž

Zapojte sa do súťaže o skvelý fitness diár a knižku Z fitka do kuchyne 3 a získajte rady od odborníkov, ktoré vám pomôžu pri vašej snahe za zdravým životným štýlom. Ak správne zodpoviete na súťažnú otázku, dvom z vás poputuje aj knižka, aj diár rovno domov.  Ak sa vám však nepodarí vyhrať, knižku si môžete objednať TU.

Súťažná otázka: Ako sa motivuje fitnesska Sabína Pleváková, keď sa jej nechce cvičiť?

1: Odloží cvičenie na iný deň

2: Stanoví si cieľ

3: Ide do kina 

Súťaž bola ukončená 31.3.2016. Správna odpoveď sa skrývala pod číslom 2, Stanoví si cieľ. 

Výhercovia

Ivana Staňová, Spišská nová Ves

Iveta Kubišová, Chtelnica 

BLAHOŽELÁME

 

- Najčítanejšie -