Presunúť na hlavný obsah

Tieto celebrity sú v súkromí úplne iné, ako sa na prvý pohľad zdá: V takejto podobe ich nepoznáte!

Zahraničné celebrity

Sledovať hviezdy zblízka? Kedysi rarita, dnes vďaka vymoženostiam, akými sú sociálne siete ide skôr o dennú rutinu.

Celebrity navyše viac ako ochotne zdieľajú na svojich profiloch takmer všetko. No nie sú príspevky ako príspevky. Niektoré sú nudné, iné skôr strojené... No nájdu sa aj také hviezdy, ktoré ukazujú svoju pravú, a v niektorých prípadoch prekvapivo zábavnú, stránku. A tie s radosťou sledujeme my a verte, že by ste mali aj vy.

Blake Lively

Blake síce vody herectva posledné roky veľmi nemúti, no naďalej jej z nej zaujímavá osoba. Možno vďaka manželovi, sexi Ryanovi Reynoldsovi sa jej dostáva stále veľa pozornosti a možno za to môžu jej posty na sociálnych sieťach. Blake na nich prezentuje nielen svoju rodinu, ale celkovo stránku, ktorú sme u nej nečakali. Ak si ju fixujete len s postavou Sereny zo seriálu Gossip Girl, tak takúto Blake na jej profile nenájdete. 

Prečítajte si: Viete, ktorý hollywoodsky krásavec bol menovaný za najsexi otecka a túto rolu si naozaj aj vychutnáva?

Diane Kruger

Chladná kráska? V žiadnom prípade! Herečka Diane Kruger možno na prvý pohľad na to nevyzerá, ale s Instagramom si taktiež tyká. A jej príspevky sú zaujímavé a občas prekvapivé. Žiadne strojené pózy, ale pohľad do súkromia či vyjadrovanie názorov... Profil Diany je naozaj veľmi pestrý. 

Hugh Jackman

Povedali by ste, že aj taký Hugh Jackaman podľahol čaru Instagramu? Austrálsky krásavec takmer dennodenne pridáva príspevky na svoj profil. Tak každý verný fanúšik presne vie, kde sa nachádza, s kým a čo plánuje. 

Mohlo by vás zaujímať: Trend peroxidových chlapcov je na vrchole: Zo známych sexidolov, chutní blondiaci, urobili správne?

Anne Hathaway

Oskarová Anne Hathaway si stráži súkromie pred paparazzmi ako sa len dá, ale keď príde na Instagram, taká opatrná nie je. Dokonca aj správy o svojom tehotenstve zverejnila na populárnej sociálnej sieti. Takže ak ju začnete sledovať, môžete si byť istí, že informácie z jej života budete mať hneď z prvej ruky. 

Salma Hayek

Salma Hayek pôsobí ako pravá dáma. Ale len na verejnosti. V súkromnom živote, súdiac podľa profilu, nemá problém ukázať svoju bezprostrednejšiu stránku. Temperamentná kráska vie, že fanúšikov si treba hýčkať, a najlepšie práve fotkami zo súkromia. A aj bez make-upu, aby videli, že aj ona je človek z mäsa a kostí.

Neprehliadnite: Známa modelka sa snaží od sestry odlíšiť ako sa dá! A neváha preto podstúpiť plastické zákroky

Victoria Beckham

Žena dvoch tvári. To je bývalá spevácka hviezda, dnes návrhárka Victoria Beckham. I keď pred novinármi vystupuje s kamennou maskou na tvári, nedajte sa zmiesť. Victoria je naozaj zábavná osôbka, čo dokazuje množstvo jej príspevkov. Navyše, často zverejňuje fotografie s manželom Davidom, takže o dôvod viac, prečo sa oplatí ju sledovať...

 

- Najčítanejšie -