Presunúť na hlavný obsah

Ikona Nicole Richie predviedla nové silikóny: Aj tieto hviezdy sa pýšia „nenápadnými“ implantátmi, vedeli ste?

Zahraničné celebrity

Nicole Richie bola donedávna známa svojou rachitickou postavou. Dnes je všetko inak a hviezda predvádza ukážkový dekolt.

Z dielne plastického chirurga! Presne tak pôsobia prsia Nicole Richie, ktorá na odovzdávaní Second Annual Fashion Los Angeles Awards prítomným hosťom i médiám predviedla nápadne zväčšený dekolt. Nie výrazne, no predsa! Po bokoch jej z róby vykúkali očividne plnšie dvojky, nie nulky, ktoré boli jej poznávacím znamením. Celý svet momentálne nehovorí o ničom inom, len o vylepšenom hrudníku Nicole Richie. A veru, je sa na čo dívať! 

Prečítajte si: Bujný výstrih vs. plochá hruď: Dekolty svetových celebrít sa menia ako šibnutím čarovného prútika!

Nie je v tom sama

V Hollywoode sa nosia nenápadné plastiky. Vedia to aj samotné známe tváre, ktoré namiesto obrích implantátov zvolili jemnejší variant. Ich prsia tak nebudia rozruch, no skrášľujú ich majiteľky v maximálnej možnej miere. O týchto plastikách celebrít ste možno nevedeli!

Prečítajte si: Najkopírovanejšie prsia Hollywoodu: Tieto celebritné dekolty najviac letia u plastických chirurgov!

Gisele Bündchen

Brazílska gazela Gisele Bündchen už roky otvorene hovorí o svojich vylepšených prsiach, ktoré sú verejnosti známe. Nie sú nápadné, preto „nebijú“ do očí, len dotvárajú celkový dojem.


Miranda Kerr

Anjelik Miranda Kerr tiež neprišla k nadupanému hrudníku vďaka matke prírode. Médiá už dlhší čas polemizujú o pravosti jej vnád. Čo si myslíte vy?

Kate Hudson

Táto blondína začínala kariéru ako „plochá dráha“, no dnes sa pýši malými, no pevnými jednotkami, ktoré skrášľujú jej dekolt na červenom koberci. Kate však plastiku vehementne popiera!

Jennifer Aniston

Populárna predstaviteľka seriálovej Rachel už roky tasí svoje pevné vnady a na striebornom plátne nás necháva slintať pri pohľade na jej dokonalé prsia. Tie však nie sú pravé ale umelé! Je verejným tajomstvom, že sú prácou šikovného chirurga. 

Prečítajte si: Šialené praktiky v manželstve seriálovej Rachel: Toto by ste od sympatickej herečky rozhodne nečakali!

Ellie Goulding

Mení sa pred očami fanúšikov! Z Ellie Goulding sa stáva plastiková umelina, na ktorej za chvíľu nebude nič pravé. O jej prsiach ani nehovoriac.

 

- Najčítanejšie -