BCBG: Jar v znamení rozmanitosti a ženskosti: Nechajte hovoriť šaty za vás a zvýraznite siluetu

Jar necháva každoročne vyniknúť ženskú krásu a predovšetkým siluetu. Nazrite s nami do kolekcie americkej značky BCBG Max Azria a neoľutujete.

BCBG: Jar v znamení rozmanitosti a ženskosti: Nechajte hovoriť šaty za vás a zvýraznite siluetu

BCBG: Jar v znamení rozmanitosti a ženskosti: Nechajte hovoriť šaty za vás a zvýraznite siluetu

Zdroj: BCBG Max Azria

Luxusná značka BCBG Max Azria je konečne aj na Slovensku. O tom, že jej nová kolekcia na sezónu jar/leto 2016 je naozaj krásna, sme sa presvedčili na vlastnej koži počas slávnostného otvorenia butiku. Romana Škamlová, ktorú si môžete pamätať ako modelku či bývalú miss, je dnes hrdou riaditeľkou tejto značky na Slovensku. Keďže značka je dlhé roky jej obľúbenou, dá sa povedať, že sa jej splnil sen. 

„BCBG je na jednej strane štýlová a odzrkadľuje trendy, ale na druhej strane vždy podčiarkne ženskú krásu, siluetu a vždy sa ženy môžu cítiť sexi, či už ide o casual oblečenie až po večerné šaty,“ zhrnula Romana Škamlová.

Pozrite si tiež: Tie najštýlovejšie Slovenky pokope: Božská Romana Škamlová, štýlová Anna Amenová a ďalšie

Dôraz na siluetu a pôvab ženy

Kolekcia, ktorú predviedli modelky v sebe spájala široký záber módnych trendov, pričom hlavným spoznávacím znamením je jednoduchosť a ženskosť.

Šaty z rôznych materiálov, ale aj v odlišných prevedeniach kopírovali ženskú siluetu a zvýrazňovali tak krásu a pôvab ženy. „Aj keď sme mohli vidieť rôznorodé štýly, farby, strihy, materiály, celkovo kolekcia pôsobí veľmi ucelene,“ prezradil v rozhovore Lukáš Kimlička. Módny návrhár za roky pôsobenia na módnej scéne pozná požiadavky žien i to, čo im pristane najviac. Aspoň tým, ktoré majú rady eleganciu a kvalitu.

Neprehliadnite: Farba roka 2016 pochová nudu vo vašom šatníku: Nechajte sa ňou zviesť cez tieto outfity

„Väčšinou je to o strihoch, ktoré sú veľmi ženské, veľmi rafinované, veľmi sexi a takisto o materiáloch. Používajú čipku, satén, hodváb, rôzne plysovania,“ priblížil nám módny dizajnér Lukáš Kimlička, ktorý je zároveň brand managerom spomínanej značky. Práve on je akýmsi radcom a nákupcom dizajnérskych kúskov v Paríži, kam pravidelne vyráža po boku Romany Škamlovej.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s riaditeľkou BCBG Max Azria Romanou Škamlovou a brand managerom Lukášom Kimličkom

Foto:
BCBG Max Azria, Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba